Tenisky na klínu Adidas

Tenisky na klínu Adidas

Dobře známý výrobce sportovního oblečení a příslušenství již dlouho prokázal nejen trvale vysokou úroveň svých výrobků, ale také schopnost zachytit módní vlnu každou sezónu a prezentovat nejnovější zprávy. To platí zejména pro tenisky žen na klínu od Adidas. Od narození sportovního a plošinového tandemu se všichni známí výrobci snaží rozvíjet svůj design a nabízejí ženám módy další verzi obuvi.

Tenisky na klínu Adidas - vyberte si model

Obuv s klínem sportovního stylu se nemusí nosit výhradně džíny nebo sportovní kalhoty. Existují modely, které lze směle kombinovat se sukněmi nebo dokonce s šaty. Mezi modely tenisky na klínu značky Adidas najdete svou vlastní volbu pro každou příležitost a sezónu.

  1. Zimní tenisky na klíně Adenis Weneo Super Wedge jsou k dispozici v několika barvách. Pokud dáváte přednost věcem v přirozených barvách (odstíny hnědé, pískové nebo khaki), budete potřebovat model v jasně hnědožluté barvě. Více konzervativní povahy mohou vyzkoušet tmavě modrou nebo černou barvu. Budou vypadat dobře s oblečením ve volném městském stylu.
  2. Sportovní vzhled vypadá jako model ženských tenisky na klínu Adidas Amberlight Up Leather. Horní část je z černé kůže se syntetickými vložkami světle šedé barvy, firemním logem a dolním okrajem kontrastního růžového odstínu. Jedná se o mládežní variantu a bude vhodnější pro sportovní styl.
  3. Extravagantní povahy by měly věnovat pozornost koženým teniskám na klínu Jeremymu Scottovi. Odvážná kombinace bílé, oranžové a modré, poněkud zúžené ponožky - to je těžké si nevšimnout, boty přitahují vzhled.
  4. Modely kožených tenisků na klínu ze série Košík Profi Up Leather lze přičíst ročníku kolekce. V této botě byla použita semišová kůže v kombinaci se slavnými bílými pruhy. V jaké barevné škále umožňuje vyzvednout oba klasické černé a tmavě modré varianty a originálnější s tisky.

Všechny modely kožených tenisových koček Adidas na klínovém stojanu mají plošinu 4 až 6 cm, takže můžete vždy vizuálně trochu roztáhnout siluetu s správně vybraným oblečením. Samozřejmě, že takové boty jsou těžké nazývat sporty v tradičním smyslu slova. Ale tenisky na klínu od Adidas vypadají skvěle s téměř jakýmkoliv oblečením a vybírají své ženy všech věkových kategorií.

Tenisky na klínu Adidas 1 Tenisky na klínu Adidas 2 Tenisky na klínu Adidas 3
Tenisky na klínu Adidas 4 Tenisky na klínu Adidas 5 Tenisky na klínu Adidas 7
Tenisky na klínu Adidas 6 Tenisky na klínu Adidas 8 Tenisky na klínu Adidas 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: