Účesy Taylor Swift

účesy Taylor Swift

V poslední době se zpěvačka Taylor Swift konečně podařilo představit své fanoušky v individuálním stylu. To se týká nejen hudební kariéry hvězdy, ale také jejího osobního stylu. Pokud se zpěvák nezjavil mezi davem popových zpěváků, dnes má country-hvězda finální a individuální retro styl, který se stal nedávno rozpoznatelným. Také změny Taylor Swift odráží na její obraz, který neúnavně demonstruje ve svém novém snímku. Jednou z rysů zpěváka je její účes, který se Taylor mění jako rukavice.

Jeden z nejoblíbenějších účesů Taylor Swift byl "shell" styling. Jemně zvednutý nahoře a upevněný na zadní straně hlavy - účes, se kterým se zpěvák opakovaně objevil na červeném koberci. Často Taylor vyrábí několik pramenů, které se zdály náhodou spadly z hmoty a padaly do tváře hvězdy. Tento krok je velmi rychlý a dělá ji již hezká tvář ještě příjemnější a vznětlivější.

Také, vlasy Taylora Swifta mohou být často vidět jako volné. Samozřejmě, délka vlasů umožňuje Taylorovi udělat podobný styl. Nejčastěji jsou její ramena pokryté hustým mopem kudrnatých prstenů. Tento účes Taylor Swift může udělat dost rychle, protože její vlasy jsou kudrnaté od přírody. Jeho bavlněné hvězdovité kadeře se někdy z jedné strany přilepí a pak se vlasy tekou na jediném rameni.

Další populární účes Taylor Swift se nedávno stal rovné vlasy. Samozřejmě, bez pomoci mistrů a profesionálních nástrojů, je pro zpěváka těžké vytvořit takový styling. Nicméně, Taylor Swift často dost objeví na veřejnosti s rovnými vlasy, což ukazuje, kolik hvězda miluje tento obrázek. Stane se, narovnal se vlasy Taylor vázanými do ocasu. A mělo by být poznamenáno, že tato verze jejích vlasů jde také velmi dobře.

Barva vlasů Taylor Swift

Mluvíme-li o barvě vlasů, můžeme říci, že Taylor Swift vážně poslouchal rady stylistů a odcházel z obrazu umělé blondýny. Nyní je zpěvač vlasy krásná světle hnědá barva. Tato možnost, podle mnoha kritiků, mnohem více zdobí hvězdu než bělené kadeře. Se změnou barvy se účesy Taylor Swift také mírně změnily. A kdyby Swift jako blondýnka dala přednost malým kudrlinkám, Taylorová má jen málo zakřivené konce vlasů.

účesy Taylor Swift 1 účesy Taylor Swift 2 účesy Taylor Swift 3
účesy Taylor Swift 4 účesy Taylor Swift 5 účesy Taylor Swift 6
účesy Taylor Swift 7 účesy Taylor Swift 8 účesy Taylor Swift 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 43 = 44

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: