Vintage image | designremont.net

Vintage image

vinobranie obrazu

Nie všetky moderné dievčatá rešpektujú vintage štýl, aj napriek jeho popularite v módnom svete. Niekto považuje také oblečenie ako arzenál babičky. Ale sú tu tí, ktorí uprednostňujú vinobranie, ako hlavný štýl pre seba. Pozrime sa, aké trendy súvisia s týmto nezvyčajným smerom a aké sú jeho hlavné črty?

Vintage obraz v oblečení

Po prvé, stojí za zmienku, že obraz vo vinobraní štýle naznačuje prítomnosť iba dizajnových odevných modelov. To znamená, že výrobné štýly vo veľkom meradle nezobrazia celú myšlienku sofistikovanosti a sofistikovanosti. Najobľúbenejší odev pre ženský obrázok je šaty. Samotný model môže byť vybraný z módnych kolekcií od 10. do 80. rokov minulého storočia. Preto sú zdôraznené vintage šaty, ktoré zdôrazňujú ženskosť - priľahlú koketku, rozlišovaciu pasovú zónu, liatu sukňu alebo zúžený hem Midi. Dnes sú podobné štýly zastúpené aj v najnovších zbierkach. Moderné šaty z minulého storočia však obsahujú iba relevantné časové vzory. Dokončenie je modernizované. Pre vinobranie sú charakteristické škubnuté obojky, rozšírené rukávy, jemné prvky.

Vintage image je možné vytvoriť pomocou krásnej zvončeky strednej dĺžky, úzkeho modelu v podlahe, polo-slnka. K týmto ženským odevam je vybrať jemnú blúzku so širokým rukávom alebo s tielkou z tvídového materiálu.

vintage image10 vintage image11 vintage image12
vintage image13 vintage image14 vintage image15

Vintage obraz a príslušenstvo

Neoddeliteľnou súčasťou vinobranie je dostupnosť príslušenstva. Nezbytne v rukách dievčaťa musí byť lakonická kabelka. Spravidla ide o úhľadný model malého alebo stredného rozmeru na krátkej rukoväti. Populárnym doplnkom k obrazu vo vinobraní štýle sú rukavice. Toto príslušenstvo nebude funkčným predmetom šatníka, ale iba dekoratívnym. Ale to sú rukavice, ktoré dodávajú nádych tajomstva a svetlo kúzlo na celý luk. Ďalším obľúbeným doplnkom pre obraz v štýle vintage klobúkov oceľových žien. V dnešnej dobe sú tieto modely vyrobené z plsti v trolejbovej móde alebo z bowler.

vintage image1 vintage image2 vintage image3
vintage image4 vintage image5 vintage image6
vintage image7 vintage image8 vintage image9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 78 = 88

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: