1 vaisiaus vaisiaus hipotrofija

vaisiaus hipotrofija

Diagnozė vaisiaus mitybos ar vaisiaus vystymuisi sindromas kelia vaiką, kai jo matmenys atsilieka norminių rodiklių daugiau nei dvi savaites.

Esant 1 laipsnio hipotrofijai, vaisiui atsiranda ne daugiau kaip dviejų savaičių vystymosi pasekmė. Tokia diagnozė yra labiausiai paplitusi, tačiau kaip taisyklė, tai VVG dėl nėštumo nustatymo ar funkcijų vaiko kūno konstitucijos netikslumo. Norint nustatyti, ar tokia vaisiaus būklė yra patologija, ar ne, turėtų būti naudingi papildomi tyrimai, tokie kaip Doplerio ir CTG.

Tendencija vaisiaus mitybos paprastai būdinga nėščioms moterims, kurie Ginekologija ir somatinių ligų, nusilpusių ar turi blogų įpročių.

Tačiau, kaip taisyklė, vaisiaus hipotrofijos 1 laipsnio diagnozė po gimdymo nėra patvirtinta.

Hipotrofijos formos

Paskirkite simetrinę ir asimetrinę vaisiaus hipotrofiją.

Simetriška hipotrofija sakoma, kai visi vaiko organai proporcingai atsilieka nuo jų normos.
Asimetrinė vaisiaus mitybos nepakankamumas 1 laipsnis yra vaisiaus būklė, kai jo skeletas ir smegenų Orientacinės reikšmės šiuo nėštumo stadijoje, ir vidaus organai yra sukurta pakankamai (dažniausiai kepenis ir inkstus).

Ši hipotrofijos forma, kaip taisyklė, vystosi po 28 nėštumo savaičių.

Vaisiaus hipotrofijos gydymas 1 laipsnis

Jei hipotrofijos diagnozė patvirtinta įvairiais tyrimais, tada, nustatę šios būklės priežastį, gydytojas nurodo tinkamą gydymą. asimetriška vaisiaus hipotrofija 1 laipsnis

Pirmosios pastangos yra nukreiptos į būsimos motinos chroniškų ligų gydymą. Kitas etapas - nėščios moters mitybos normalizavimas. Jos dietai būtinai turėtų būti mėsa, pieno produktai, žuvis, vištiena, daržovės ir vaisiai.

Be to, moterys yra nustatyta gimdos atpalaiduojantį narkotikus ir kraujagysles plečiantys preparatai geresniam bloginti placentos kraujotaką, vitaminų ir vaistų, kurie veda į normalų kraujo reologijai. Taip pat naudojami antihipaktoziniai vaistai ir medžiagos, pagerinančios metabolizmą.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

37 − = 34

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: