Ar galiu maitinti krūtimi motina? | designremont.net

Ar galiu maitinti krūtimi motina?

Ar galiu maitinti krūtimi motina?Žinant apie daugybę maisto produktų ir indų, kuriuos maitina krūtimi, jaunos mamos dažnai galvoja apie tai, ar galima maitinti krūtimi maistą gervuoges. Pabandykime atsakyti į šį klausimą ir išsamiai paaiškinti, kas gali būti naudinga šiai uogų rūšiai.

Kas yra gervuogių naudojimas?

Pirmiausia reikia pasakyti, kad slaugančią motiną galima valgyti gervuoges tik tuo atveju, jei tenkinamos kelios sąlygos: jei nėra alerginės reakcijos į uogą ir kūdikiui yra 3 mėnesių amžiaus. Iki to laiko dauguma pediatrų rekomenduoja atsisakyti uogų ir vaisių. beveik visi juose yra alergenai.

Jei mes kalbame apie tai, kas naudinga gervuogei, pirmiausia reikia pasakyti, kad jame yra daug vitaminų ir mikroelementų, tokių kaip geležis ir kalis. Štai kodėl ji dažnai naudojama širdies ir kraujagyslių sistemos ligų gydymui.

Be to, gervuogės daro teigiamą poveikį genitūrinės sistemos veikimui, taip pat tulžies latakams, užkertantiems kelią stagnuotiems ir uždegiminiams reiškiniams.

Kokios yra kontraindikacijos už maitinimą krūtimi?

Pasakęs apie naudingąsias uogų savybes, mes stengsimės su tuo suprasti, ar visada įmanoma maitinti mamą į gervuogę, ar yra kokių nors kontraindikacijų.

Kaip ir su bet kokiu nauju produktu, jums reikia pradėti valgyti uogas moterims iš nedidelių porcijų - po 3-5 vnt. Po to per dieną reikia stebėti nedidelio organizmo reakciją. Jei jis nepasitaikė, tu gali valgyti uogą. Tačiau nepamirškite apie kiekį. Gydytojai rekomenduoja naudoti ne daugiau kaip 200-300 g 1 recepto ir ne daugiau kaip 2 kartus per savaitę.

ar galiu maitinti krūtimi gervuoges?Be minėtų apribojimų, taip pat yra kontraindikacijų, susijusių su angliavandenių slauga. Tai yra:

  • skrandžio ligos;
  • žarnyno liga;
  • cukrinis diabetas;
  • išskyros sistemos ligos.

Taigi, kaip matyti iš rašto, naudoti gervuoges motinas, kurių kūdikiai yra maitinami krūtimi, ne visada gali būti. Todėl, norint, kad slauganti motina nuspręstų, ar ji gali turėti gervuoges, geriausia pasitarti su pediatru apie tai.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 10 = 15

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: