Ilgalaikė in vitro embrionų kultūra | designremont.net

Ilgalaikė in vitro embrionų kultūra

ilgalaikė in vitro embrionų kultūraIlgai kultivuoja embrionų in vitro (LTC BS - Ilgalaikė įdirbimo į blastocistos stadijoje) yra procesas, kurio pagrindinis tikslas yra palaikyti normalų vystymąsi ir gyvybingumą visą embriono, prieš sodinant juos į gimdos ertmę per IVF. Šis procesas yra gana trumpas ir trunka tik 6 dienas. Po to embrionas turi būti dedamas į gimdą fiksavimui endometriume.

Kokia yra tokia procedūra?

Ilgalaikis embrionų auginimas iš principo yra aukštųjų technologijų ir gana sudėtingas procesas, dėl kurio reikia specialios, gerai įrengtos laboratorijos ir brangios įrangos. Atsižvelgiant į šią savybę, ne visi centrai, dalyvaujantys IVF ir nėštumo planavime, teikia tokią procedūrą.

Šis metodas apima embrionų auginimą prieš blastocistų stadiją. Anksčiau naudojami metodai parodė embriono transplantaciją į moters kūną jos suskaidymo stadijoje, t. Y. per 2-3 dienas. Šis faktas smarkiai sumažino IVF sėkmę, o embrionų perkėlimo procedūra turėjo būti kartojama daug kartų.

Dėl ypatingų pokyčių reprodukcinės medicinos srityje perėjimas prie embrionų auginimo in vitro tapo įmanomu technologiniu laimėjimu embriologijos srityje. Šis metodas yra naudojamas pirmaujanti reprodukcines klinikos visame pasaulyje, apima daugiau ilgalaikio sąlyčio su embriono "Specific Media" (SICM / SIBM ir embrionų Assist / Blast Assist).

Taip pat verta paminėti, kad šis metodas negalėjo egzistuoti be specialaus prietaiso - daugybinės dujos inkubatoriaus. Jame yra keletas zigotų kartu su maistine terpe. Po 4-6 dienų specialistai iš šio prietaiso ištraukia blastocistą ir įvertina jo gyvybingumą. Remiantis statistiniais duomenimis, maždaug 60-70% kiaušinių, apvaisintų IVF metu, galima gauti įprastų embrionų.

Kokie yra ilgalaikio embrionų auginimo privalumai?

Šis IVF metodas visų pirma leidžia pagerinti atrankos (atrankos) kokybę ir naudoti tik embrionus, turinčius pakankamai aukštą vadinamąjį transplantacijos implantavimo potencialą. Paprastais žodžiais, naudojant šį metodą labai padidėjo tikimybė nėštumo po IVF.

Be to, be kitų pranašumų, ilgalaikio embriono auginimo paprastai vadinami:

  • mažėja chromosominių anomalijų skaičius embrionuose, transplantuotuose blastocisto stadijoje;
  • šis metodas yra labiau fiziologinis, palyginti su embriono perkėlimu iki 3 dienų;
  • ilgam auginimui pakanka 1-2 embrionus įdėti į gimdos ertmę, tk. jų konsolidacijos ir plėtros tikimybė yra labai didelė;
  • tokios komplikacijos, kaip negimdinis nėštumas, atsiradimo rizika yra žymiai sumažėjusi.

Kokie yra šio metodo trūkumai?

Išnagrinėję su tuo, kad tai ilgas auginimo reprodukcines ląsteles (gametos) ir embrionus, aprašant šios IVF metodu privalumus, būtina nepamiršti šio metodo trūkumų. ilgalaikis embrionų auginimas

Pirmasis iš jų yra tai, kad ne visi kultivuoti embrionai auga į blastocistą, daugeliu atvejų tik 50% iš jų pasiekia šį vystymosi etapą. Atsižvelgiant į tai, ši funkcija, turintis šį metodą įmanoma tik tada, jei 3 dieną auginimas embrionų, jie bus bent 4. su mažiau tikimybės gauti bent vienas normalus, nusileisti į blastocistos stadijoje yra labai mažas.

Antrasis trūkumas yra įmanoma pavadinti tašką, kad net jei embrionas pasiekia norimą plėtros etapą transplantacijai, tai nesuteikia 100% garantiją, kad implantacija bus sėkmingas ir pastoja.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

62 + = 70

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: