Kodėl po gimimo plaukai išnyksta? | designremont.net

Kodėl po gimimo plaukai išnyksta?

kodėl po gimimo plaukai iškrentaGana dažnai moterys skundžiasi, kad po gimdymo jie plaukai labai greitai ir dideliu mastu, bet kodėl jie tai daro, jie negali suprasti. Išsamiau aptarkite šią situaciją ir pabandykite suprasti ir nurodyti pagrindines šio reiškinio priežastis.

Kodėl kūdikiai praranda plaukus po gimimo ant galvos?

Verta paminėti, kad šis procesas vyksta beveik visam asmeniui beveik visam laikui. Laikui bėgant, plauko svogūnėliai miršta, dėl ko plaukų šaknų sistema yra sugadinta ir išauga.

Tačiau dažniausiai jų skaičius yra mažas, todėl daugelis jų net neįskaito. Tačiau, pasibaigus kūdikiui, situacija dramatiškai keičiasi.

Pagrindinė priežastis, kodėl paaiškėja, kad plaukai išeina iš plaukų beveik iš karto po gimimo, yra hormono, tokio kaip estrogeno, koncentracijos sumažėjimas. Tai, savo ruožtu, yra padidėjęs hormono prolaktino sintezė, tiesiogiai atsakinga už žindymą, - motinos pieno gamyba.

Taip pat verta paminėti, kad dažnai plaukų slinkimo priežastys po kūdikio gimimo gali būti sugadinta motinos ar po gimdymo streso stoka, miego trūkumas.

Kaip elgtis su šiuo reiškiniu?

Atsižvelgdama į tai, kodėl plaukai ant galvos pasišalina jaunoms moterims po gimdymo, pakalbėkime apie tai, ką daryti su naujai mama šioje situacijoje.

Pirmasis dalykas, kuris padeda daugumai panašių situacijų moterims, yra įvairūs tradicinės medicinos receptai. Taigi, pasak motinų, kurie išsprendė šią problemą, kaukes, naudojančias duoną (geriausia rugius), šilto pieno išrūgų ir kiaušinio trynį, gali būti puiki priemonė plaukų slinkimui po gimdymo. Taip pat naudinga sustiprinti plaukų skalavimo lemputes su žolių, pvz., Dilgėlių, varnalėšos, aira šaknų, nušluostyti tiesiai į jojobos ir varnalėpių aliejaus šaknų šaknis.

kodėl po gimimo plaukai išsklaidomi, ką daryti

Taip pat, jei įmanoma, moteris turėtų sumažinti šukuoseną. Žinoma, tai padeda didinti naujų plaukų augimo intensyvumą. Tačiau ši galimybė netinka visoms moterims.

Žindymo laikotarpiu bus nereikalingas gerti vitaminus, kurių daug yra. Yra net vitaminų kompleksai, specialiai skirti slaugai. Tačiau prieš juos naudodami būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Taigi, kaip matyti, yra daug būdų sustiprinti po gimdymo susilpnintus plaukus. Tačiau, norint pasirinkti tinkamą konkrečiu atveju, moteris turi pasitarti su gydytoju.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: