Nėštumo trimestrais pagal mėnesius | designremont.net

Nėštumo trimestrais pagal mėnesius

Nėštumo trimestrais pagal mėnesiusVaiko vystymasis vyksta dėl nėštumo mėnesių, būtent apie tai galima rasti atitinkamuose šaltiniuose. Šiame straipsnyje mes trumpai išdėstysime svarbiausią informaciją, nes pirmą kartą nėščia moteris dažnai klausia: nėštumo trimestrą - kiek mėnesių?

Gydytojai per tam tikrus intervalus nutraukė kūdikio laikymą, kad kiekvienas iš jų aiškiai kontroliuotų vaisiaus vystymosi stadijas. Nėštumo trimestrai patogumui suskirstyti į mėnesius, kiekvieną kartą padalyti į dvylika savaičių, t. Y. 3 mėnesiai.

Nėštumo kalendorių galite rasti pagal mėnesius, o tai savo ruožtu suskirstyta į savaites. Medicinos praktikoje, registruodamiesi ir dalyvaudami moters konsultacijoje, nėščiai moterims skiriama gimdymo savaitėmis.

Pirmasis trimestras - nuo pradžios iki 12 savaičių

Tik pačioje nėštumo pradžioje moterys netgi gali praleisti progą, jei ji anksčiau neplanuos. Galų gale, organizmo pokyčiai vis dar labai maži. Po menstruacijas įdomaus padėtyje simptomų nedelsiant pradėti rodyti patys labiau pasitikintys - pykinimas, visada nori miegoti, valgyti, daugelis dažnai pradeda veikti į tualetą - taip pūslė reaguoja į hormonų pokyčius.

Artimiau iki trimestro pabaigos jau galite pastebėti pilvą. Krūtinė šiek tiek padidėja, ir jame yra nemalonių pojūčių. Svarbu žinoti, kad pirmąsias savaites po implantacijos nėštumas gali būti nutrauktas dėl streso, šalčio ar pratybų. Antrasis pavojingas laikotarpis yra nuo 8 iki 12 savaičių, kai galimas abortas arba užšaldyta nėštumas dėl embrionų vystymosi defektų.

Antrasis trimestras - nuo 13 iki 24 savaičių

Šis laikotarpis yra labiausiai ramus ir lengvas nėštumo laikotarpiu. Toksikozė liko praeityje, problema su savo svoriu, lėtumas ir patinimas dar nebuvo pradėtas, o visa moteris dabar gali mėgautis savo statusą.

Maždaug po 17-20 savaičių būsimoji motina pradeda jausti pirmą kūdikio drebulį, kuris per kelias savaites tampa reguliarus ir intensyvus. Iš šio laikotarpio nemalonių momentų verta paminėti rėmuo, taip pat galimi varikoze išsivystymo venų išvaizdos. Vaiko vystymasis iki nėštumo mėnesių

Trečias trimestras - nuo 25 iki 40 savaičių

Tai yra pats svarbiausias laikas, kai kūnas palaipsniui pradeda rengtis gimdymui. Vis dažniau vyksta mokymų kovos, o moteris turi psichiškai pasiruošti būsimam darbui ir susitikimui su kūdikiu.

Dabar, kai moteris įgijo didelę svorio, svorio centras ir nėštumas tampa nerangus, o tai savo ruožtu, gali sukelti kritimo ir traumų, iki priešlaikinio gimimo. Bet iki paskutinio trimestro pabaigoje skausmas - tai proga apsilankyti pas gydytoją, ar ne, gali pradėti darbą nelaukiant NUOSTATOS keturiasdešimt savaičių.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 6

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: