Ar galima rudenį transplantuoti rožes? | designremont.net

Ar galima rudenį transplantuoti rožes?

Ar galima rudenį transplantuoti rožes?

Bet koks rožių šeimos atstovas gali tapti tikru sodo akcentu. Jo transplantacijos priežastys gali būti daug: naujos kraštovaizdžio dizaino idėjos, noras perplėšti gėlių sodą naujoje vietoje arba, priešingai, sušvelninti seną veją. Jie dažniausiai persodinami ankstyvuoju pavasariu, kai kultūros išlikimas yra lengvesnis. Tačiau taip pat atsitinka, kad šiltas sezonas jau yra už jos, o transplantacija nebuvo atlikta, tačiau tai yra absoliučiai būtina. Štai kodėl dažnai daugelis sodininkų domisi, ar rudenį galima transplantuoti rožes.

Ar galima sodą padauginti rudenį?

Iš tiesų, rudenį sodinti rožių yra ne tik įmanoma, bet ir turi daug privalumų. Jei procedūra bus atlikta laiku, sodo kosmetologo krūmas turės laiko įsikurti prieš atšalimo pradžią. Paprastai šio metų laiku transplantacijos metu ligoms, kurios būdingos aklimatizacijai naujoje vietoje, rožės neatsiranda. Todėl nėra papildomo augalų silpninimo veiksnio.

Lengviausias būdas yra perkelti "perskirstymą" į naują sodinukų ir jaunų rožių plotą nuo dviejų iki trejų metų. Jei mes kalbame apie tai, ar rudenį galima transplantuoti suaugusįjį, viskas priklauso nuo paties krūmo būklės. Jei jis silpnas ir silpnas, persikėlimas į naują vietą gali tiesiog "užbaigti" augalų. Na, stiprus rožinis krūmas neturėtų bijoti transplantacijos. Vienintelis dalykas yra įmanoma pasitelkiant pats transplantacijos procesą.

ar galima rudenį persodinti standią rožių

Faktas yra tas, kad suaugusi rola turi labai gerai išvystytą šaknies sistemą. Kai perpumpuojamas perkrovimo metodas, augalas perduodamas kartu su moliniu vienkartiniu. Raudos atveju, kai šaknys yra didelis, vilkimas sunkia ir didelė vienkartinė bus tikriausiai ne viskas.

Jei mes kalbame apie skirtingas rūšis, tada beveik visos rožės patiria transplantaciją. Beje, ar rudenį galima persodinti kupiną rožių, tada suaugusio augalo nėra lengva kasti, nes jo šaknys prasiskverbia giliai į žemę. Su jaunais krūmais bus lengviau.

Na, štampavimo rožės pasodinamos tik pavasarį.

Kada reikia rudenį persodinti rožių?

Jei mes kalbėsime apie rožių persodinimo optimalaus laiko intervalą, pirmasis rugsėjo mėnuo bus geriausiai tinka. Tai taikoma viduriniosios grandies regionams. Vietose, kuriose griežta ir ankstyvoji žiema, pavasario sezono metu vis dar pasodinta rožė. Pietų regionuose transplantacija gali būti atlikta iki spalio 1 dienos. Tačiau tai tikslinga, jei orų prognozatoriai žada vėlyvą rudenį.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

16 − 12 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: