Džiovinimo mechanizmas tualeto dubeniui

tualeto praplovimo mechanizmas

Nesvarbu, kaip tai gali pasirodyti juokinga, beveik kiekvienas posovietinės erdvės gyventojas gali ištaisyti viską namuose. Sėkmingai, kai įgiję patirties, bet mūsų vyrai daugeliu atžvilgių yra unikalūs meistrai. Tualetinio dubenimo drenažo mechanizmai mokykloje nėra mokyklos programos dalis, tačiau namų amatininkai apie juos daug žino, o šeimos gyvenime tokios žinios bus naudingos.

Tualeto praplovimo mechanizmų tipai

Paprastai sąvoka "mechanizmų tipai" reiškia drenažo rezervuaro įrengimo principą, nes tai yra išmetimo mechanizmo skirtumas. Remiantis šiuo kriterijumi esamus tualeto nusausinimo mechanizmo modelius suskirsime į tris kategorijas:

  1. Praeities klasika ar atavizmas laikoma talpyklomis, tvirtai pritvirtintomis virš tualeto. Tai yra labiausiai kabančios plastikinės konstrukcijos, kurios tikrai saugomos senose namuose. Šis mechanizmas yra pats paprasčiausias, o vanduo iš aukščio krinta dideliu jėga, o tai supaprastina drenavimo problemą.
  2. Antrasis variantas dabar prieinamas daugeliui žmonių, kurie sugebėjo atlikti remontą prieš penkerius ar dešimt metų. Tai yra dizainas, kai talpykla ir tualetas yra viena struktūra, vadinamoji kompaktiška.
  3. Jei remontas tik planuojamas arba buvo atliktas neseniai, pasirinkimas greičiausiai buvo priimtas dėl integruotos konstrukcijos naudos. Tiesą sakant, tai kanistras, paslėptas už sienos. Už jo ribų, tik mygtukas.

Tualetinio dubenio išleidimo ir išleidimo mechanizmai

Vėlgi, jei pažvelgsite į dizainą, tada turime dviejų tipų. Kai bakas yra pakankamai aukštas, jį paprastai tiekia šoninis vandens išleidimas. Tai buvo virvė arba grandinė, skirta palikimui. Šiuolaikinėse sistemose vietoj jos yra mygtukas, nes jie yra daug mažesni. Jis yra talpyklos šone ir pakankamai lengvas, kad paliestumėte.

Jei mes susiduriame su žemais arba įmontuotais rezervuaruose, tai greičiausiai yra viršutinis nusileidimas. Tualetinio dubenio drenažo mechanizmai su tokio tipo nutekėjimu paprastai aprūpinami mygtuku arba galva. Abi gali būti ir rankinės, ir mechaninės. Kalbant apie praktiškumą, paspaudžiami mygtukai laikomi patikimais ir patvariais, jie truks ilgiau nei ištraukiamos galvos.

Dviejų režimų tualeto praplovimo mechanizmas

Atskirai norėčiau pakalbėti apie taupymo klausimą, taigi ir dėl modelio perkėlimo į dvi išleidimo režimus tikslingumo. Anksčiau tai buvo retenybė, daugelis įsigytų modelių su dviem režimais išimtinai dėl populiarumo ir mados tokioms sistemoms. Šiandien ekonomika išryškėjo. Jei sistemoje yra vienas režimas, visas talpykloje esantis vanduo yra išleidžiamas iš vienos vietos.

Tualeto dvigubo režimo praplovimo mechanizmas leidžia naudoti visą tūrį arba tik pusę jo. Dėl didelės šeimos ir dažno tualeto naudojimo šis režimas taps aktualus.

Tualeto indo drenažo mechanizmas ir vandens reguliavimas bakelyje

džiovinimo mechanizmai tualeto dubeniui

Jei netolimoje ateityje remontas jums nebus planuotas, tačiau ekonomikos klausimas išlieka aktualus, yra prasmės bandyti patikslinti vandens kiekį talpykloje. Jei mes kalbame apie seną sistemą su viela, naudojama vandens lygiui keisti, tada viskas čia veikia būtent dėl ​​lenkimo. Mes sulenkti arką aukštyn - vandens kiekis padidės, mes nusileisime žemyn - tai sumažės.

Jei tai yra vadinamoji kompaktiška, tada jau yra plastiko strypas, o sulankstymo metodas neveiks. Tačiau mažas plūduras, esantis svirties ašyje, bus tavo išgelbėjimas. Kuo arčiau sklendės prie vožtuvo korpuso, tuo didesnis vanduo surenkamas į rezervuarą. Jei vandens tiekimas yra žemesnis, pakanka reguliuoti vandens lygio ribotuvą arba plastikinį strypą, jis jungia pačią plūdę ir vožtuvo svirtį.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 60 = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: