Feng shui privatus namas

Feng shui namuose

Daugelis namų planavimo žmonių vadovaujasi kosminio simbolinio vystymosi praktika, kuri dažnai vadinama "Feng shui". Vadovaudamiesi savo taisyklėmis, galite pasirinkti tinkamą vietą namo statybai, kurioje bus teigiami qi energijos srautai. Manoma, kad Či generuoja gerovę, laimę ir klestėjimą šeimai ir užpildys namus gyvybine energija. Kaip naudotis "feng shui" mokslu pastato privačiuose namuose? Apie tai žemiau.

Namo vieta Feng Shui

Kinijos praktika tinkamai išdėstyti namus išsamiai išdėstyta specialia kryptimi pagal kraštovaizdžio feng shui pavadinimą. Čia atsižvelgiama į visas erdvines detales, pradedant nuo elektros keitimo, baigiant esamomis struktūromis ir įėjimo durų kryptimi. Namas planuojamas Feng Shui, atsižvelgiant į šiuos dalykus:

  1. Svetainės pasirinkimas. Idealiu atveju iš gyvenamojo namo langų turėtų būti matomas tvenkinys, o už jo turėtų būti kalnai ar kalvos, tačiau tai, deja, yra retas. Pabandykite pasiimti svetainę ramioje, o ne vėjuotoje vietovėje. Pageidautina, kad netoliese būtų nedidelės kalvos, kurios kinų praktikoje vadina "drakono venus". Jie atneš namo populiarumo ir socialinės įtakos savininką. Sklypo forma taip pat svarbi. Klasikiniai laikomi apvalios, kvadratinės ir stačiakampės formos.
  2. Svetainės planavimas. Nepakanka rasti feng shui zonas privačiojo namo statybai, taip pat būtina tinkamai surasti namus ir kitas struktūras svetainėje. Namas turėtų būti kiek įmanoma nuo tvoros, o kelyje į pagrindinį įėjimą neturėtų būti kliūčių. Statykite tualetą kiek įmanoma nuo pagrindinių pastatų ir gerai pastatykite po tualetu ir namu. Pageidautina ne turėti garažą po gyvenamosiomis patalpomis ir paimti į atskirą pastatą namo pusėje.
  3. Prieigos kelias. Feng Shui specialistai vadina keliu "paprastą drakoną". Manoma, kad važiuojantys automobiliai ir vaikščiojantys žmonės sukuria energijos judėjimą, kuris, esant teisingam kelio buvimui, turėtų artėti prie jūsų durų. Keliuose su lygiais posūkiais, qi energija sklandžiai ir išmatuojama, o ilgomis ir tiesiomis linijomis tai yra greita ir rodyklė, kuri yra pavojinga. Na, kai namas yra kaimo kelio pabaigoje, gatvės pradžioje namuose paimama neigiama energija. Renkantis važiavimo kelią, puslankio forma bus ideali.
  4. Vanduo vietoje. Žinoma, idealiai šalia būsto turėtų būti natūralus vanduo (jūra, upė, ežeras). Kadangi nėra gamtinių rezervuarų, turėtumėte skirti dirbtinio tvenkinio, krioklio ar fontano vietą. Jei sklypas yra plokščias, įdėkite tvenkinį priešais įėjimo vartus. Tai duos namuose ramybę ir gerą nuotaiką. Norėdami pritraukti pinigų, naudokitės fontanu ir atsikratykite neigiamo - keturių pakopų krioklio. Atvira danga turi būti ištraukta iš aikštelės, nes ji susikaupia neigiamai.

Be pirmiau minėtų punktų, svarbu atsižvelgti į tvoros ir sodo vietą pastato atžvilgiu.

Feng shui privatus namas

Pasirinkdami svetainę namuose, galite paimti patalpų apdailą. Labai svarbu tinkamai papuošti fasadą. Pageidautina, kad įėjimo durys išeitų tiesiai į pagrindinį įėjimą į kiemą arba jiems būtų išlaikytas gerai sutvarkytas sklandus kelias. Namų spalva taip pat svarbi feng shui požiūriu. Manoma, kad kiekvienas atspalvis turi tam tikrą energiją, kuri tada turės įtakos savininkų gyvenimui. Populiariausios atspalviai raudonos, smėlio, mėlynos ir žalios spalvos. Norėdami sukurti tinkamą Feng Shui namus, taip pat turite apsvarstyti stogo formą, langų vietą ir teismo ploto dizainą.

Feng shui namuose 2 Feng shui namuose 3 Feng shui namuose 4
Feng shui namuose 5 Feng shui namuose 6 Feng shui namuose 7
Feng shui namuose 8 Feng shui namuose 9 Feng shui namuose 1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

56 + = 58

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: