Gražiausios kapinės pasaulyje

Gražiausios kapinės pasaulyje

Visame pasaulyje žmonės bando gražinti ne tik savo namus, bet ir kapines, kurios ilgainiui tampa tikrais meno kūriniais. Tokios gražios ir neįprastos laidojimo vietos tampa vis dažniau ir dažniau pritraukia turistų dėmesį.

Šiame straipsnyje mes susipažinsime su 10 gražiausių kapinių pasaulyje.

Novodevichų kapinės - Rusija, Maskva

Įsikūręs šalia Novodevičiaus konvento sienų, šios kapinės laikomos garsiausiu kapinėse Rusijos sostinėje. Jis susideda iš senų ir naujų dalių, ant kurių palaidotas daug žinomų praeities ir dabarties asmenybių. Netgi ekskursijos atliekamos.

Gražiausios kapinės pasaulyje1 Gražiausios kapinės pasaulyje2

Tiltas į Rojaus - Meksika, Ishkaret

Vienas iš pasaulio kapinių nekelia baimės vizito metu. Savo struktūroje tai atrodo kaip kalva, susidedanti iš septynių pakopų (pagal dienų skaičių per savaitę). Iš viso 365 (skaičiuojant dienų skaičių per metus) unikalūs kapai, suskirstyti į keturias skirtingas spalvų schemas. Norėdami jį perduoti, jums reikia įveikti 52 laiptelių kopijas (metų savaitės skaičių). Tačiau, nepaisant kapo apdailos ypatumų, čia palaidoti tikri žmonės.

Gražiausios kapinės pasaulyje4 Gražiausios kapinės pasaulyje5

Povandeninės kapinės - JAV, Majamis

12 metrų gylyje, 2007 m., Netoli Majamio pakrantės, buvo atidaryta laidotuvių vieta, pavadinta "Neptūno memorialiniu rifu". Čia laidotuvės vyksta taip: mirusio asmens likučiai sumaišomi su cementu ir sumontuojami rifuose. Kapinių teritorija yra dekoruota įvairiais kolonais ir statulomis. Apsilankyti mirusių giminių kapuose galima dviem būdais: pasinerti į dugną su nardymu arba apsilankyti šios kapinėse.

Gražiausios kapinės pasaulyje5 Gražiausios kapinės pasaulyje6

Maramures, Rumunija, p. Sepinza (Sapanta)

Jis taip pat vadinamas "Merry Cemetery". Tolimoje praeityje rumunai suprato mirtį kaip naujojo gyvenimo pradžią, iškilmingai ir džiaugsmingai susipažino. Todėl visi kapinių kapai puošia raudonai žaliai mėlyni ąžuolo kryžiai, ant kurių yra juokingi teiginiai.

Gražiausios kapinės pasaulyje7 Gražiausios kapinės pasaulyje8

Šios kapinės labiau panašios į daugybę alėjų parką, papuoštus įvairiais architektūriniais kompozicijomis. Turistai atvyksta apsilankyti visame pasaulyje žinomų kompozitorių ir muzikų kapuose (Beethovenas, Salieris, Straussas, Šubertas ir kt.). Kai kurie iš jų pelenai buvo specialiai gabenami į šios kapinės teritoriją.

Gražiausios kapinės pasaulyje9 Gražiausios kapinės pasaulyje10

St. Louis Voodoo kapinės Nr. 1 - Naujasis Orleanas, JAV

Sent Luiso kapinės susideda iš kelių dalių, esančių skirtingose ​​miesto dalyse. Labiausiai paslaptingas ir įdomus randa kapinės №1, nes tai yra kur Marie Laveau kapas - "Voodoo" Queen ", kuri suteikia magišką galią ir norą išpildančios. Ypatinga šio kapinių bruožas yra laidojimo metodas - virš žemės su privalomu mauzoliejaus lygiu virš jo.

Gražiausios kapinės pasaulyje11 Gražiausios kapinės pasaulyje12

Staleno - Italija, Genuja

Įsikūręs ant kalvos, ši kapinės yra laikoma gražiausi Europoje, nes kiekvienas antkapis yra garsių meistrų sukurtas meno kūrinys.

Gražiausios kapinės pasaulyje13 Gražiausios kapinės pasaulyje14

Negyvųjų miestas Pere Lachaise - Prancūzija, Paryžius

"Pere Lachaise" kapinės yra Prancūzijos sostinės šiaurės rytuose. Tai yra viena iš didžiausių miesto žaliųjų plotų, labai panašių į muziejų dėl daugybės antkapinių paminklų. Čia yra žinomi Prancūzijos žmonės, tokie kaip Edithas Piafas, Balzakas, Chopinas, Oskaras Vaildas, Isadora Duncan.

Gražiausios kapinės pasaulyje15 Gražiausios kapinės pasaulyje16

Modernistinės kapinės - Ispanija, Lloret de Mar (netoli Barselonos)

Tai tikras atviru dangumi skulptūrų muziejus, sukurtas modernistinės Antonio Gaudžio mokyklos stiliumi. 19 a. Kapai ir kapai yra įsikūrę visoje kapinėse.

Gražiausios kapinės pasaulyje18 Gražiausios kapinės pasaulyje18

San Diego sala - Italija, Venecija

Tai labai neįprasta salos-kapinės. Dėl sienos, kurioje yra visa teritorija, sukurta ramybės ir privatumo atmosfera. Jo dažnai lankytojai yra Dagiliovo ir Brodskio gerbėjai.

Gražiausios kapinės pasaulyje19 Gražiausios kapinės pasaulyje20

Be tų, kurie yra išvardyti pasaulyje, yra daug daugiau gražių kapinių.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

52 − = 50

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: