Iškirpti lubos | designremont.net

Iškirpti lubos

Iškirpti lubos

Anksčiau nebuvo jokių ruožinių audinių, fotografijų, gipso plokščių ar PVC plokščių. Patalpų apdaila buvo atliekama tik iš natūralių medžiagų, kurios buvo pašalintos arba dekoratyvinės medinės konstrukcijos sumontuotos. Tačiau net ir dabar yra ekologinio stiliaus žinovai, kurie nori natūralaus medžio apdailos iš polimerų arba chromuoto metalo. Čia mes norime trumpai susipažinti su dizaino raižyti lubos, kurios visada suinteresuoti grožio žinovai.

Medinės raižytos lubos

Kvalifikuota medžio drožyba paprastai yra susijusi su kaimo gyventojais su kaimo nameliais ar bajorų namais, tačiau tai labai sėkmingai naudojama daugelyje liaudies ir istorijos stilių bei šiuolaikinio apdailos. Žinoma, skirtingų šalių modeliai turi savo nacionalinius skirtumus, arabų motyvai puikiai skiriasi nuo piešinių, dekoruotų Vakarų Europos katedrų ir rūmų. Neabejotinai istorinių epochų pasikeitimas taip pat visada turėjo įtakos juvelyrinių dirbinių išvaizdai.

Jei norite papuošti gotikos stiliaus kambarį, pageidautina naudoti auksinių atspalvių religinius motyvus ir turtingą dekoro. Baroko drožyba apibūdinama apvalios formos, lygios kreivės, simetrija. Kuriant modelius, verta pasitraukti nuo griežtos ankstesnės eros geometrijos, dėl kurios iškilmingai buvo šalta. Gražūs kambariai atrodo imperijos stiliaus, kur laukiami kariniai simboliai. Sienos ir raižyti lubos dekoruojamos laurų vainikais, dekoratyvinėmis detalėmis šarvų ar ginklų forma, įvairiomis emblemomis ant atitinkamos temos. Rokoko stiliaus raižyti gaminiai pagaminti iš vynuogių, garbanoti gėlių girliandai, padengti auksu ir bronzos, yra mitologinė ir erotinė tema.

Modernios medžiagos iškirptos lubos

Tik nedaugelis savarankiškai priklauso drožinių technikai, todėl dekoruojant lengviau naudoti apdailos apdailos plokštes. Panašūs užpildai atliekami specializuotose dirbtuvėse, kad būtų galima užsakyti, iš anksto pagaminti kliento namuose visus būtinus matavimus. Panašūs dizainai susideda iš bazinės ir medinės reljefinės juostelės, kurios yra raštuotos pagal pasirinktą elegantišką piešinį. Standartinės medienos lubų plokštės yra stačiakampio arba kvadrato formos. Ši apdaila gana tinka kaimo stiliaus, chalito, provencijos, rusiško stiliaus. Be to, stilingos raižytos medinės lubos su originaliu apšvietimu yra labai geros, žiūri į verslo biurą ar biblioteką, jie pavers šį kambarį savo dvaro ar buto akcentu.

Siūlomos lubos1 Iškirpti lubos2 Nugarinės lubos3
Iškirpti lubos4 Iškirpti lubiniai5 Nugarinės lubos6
Nugarinės lubos7 Nugarinės lubos8 Nugarinės lubos9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

28 − 19 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: