Islamo atostogos

islamo atostogos

Islamas yra viena iš pasaulio religijų, beveik visos šventės yra susijusios su Dievo ir jo pagrindinio pranašo Muhammedo garbinimu. Norėdami turėti tai, ką šventės švenčiamos islamo turėtų, visų pirma, žinoti, kad jie atitiktų mėnulio Islamo kalendoriaus datos ir nesutampa su Grigaliaus, skiriasi nuo jo 10-11 dienomis idėją. Islamiškojo mokymo sekėjai vadinami musulmonais.

Islamo atostogos

Musulmonai visame pasaulyje turi dvi dideles islamo šventes, kurios dažnai vadinamos šventomis šventėmis - Uraza Bayram (pertraukos šventė) ir Kurbanbairas (aukojimo šventė). Kažkaip, šie du šventės islamo yra Eid al-Adha buvo populiarėja visame pasaulyje ir yra tradiciškai laikomas net šalininkų kitų religinių mokymų islamo pagrindinis atostogų. Eid al-Adha turi savo specialius tradicijas, kurios yra griežtai laikomasi islamistai - diena prasideda anksti ryte ritualinį apsiplauti (ghusl) ir tada įdėti, jei įmanoma, naujus drabužius ir apsilankė mečetėje, kur malda išklausyta, ir tada specialų pamokslą dėl Eid al-Adha apeigų prasme. (Ieva Eid taip pat laikomas didelę datą -. Žymi Arafatas piligrimai Hadž (Šventasis pasikėlimas) Mount Arafato ir maldų, ir visų kitų musulmonų islamo kanonus išrašomas greitai šią dieną diena) Po Eid maldos ir klausytis pamokslo vyksta pats ritualą pasiaukojimo - sumažinti sveiką, subrendusių gyvūnų (avių, karvių arba kupranugarių), be jokių išorinių defektų (chromo, Vienacains, su skaldytų rago, ir tt) ir gerai šeriami. Jie užpildo galvą Mecos kryptimi. Tradiciškai, trečdalis aukojimo gyvūno paruošti šventinius patiekalus šeimai, trečdalis skiriamas ne turtingas šeimos ir kaimynų, trečioji platinamas kaip išmaldos.

Religinės islamas

islamo atostogos1

Be didelių musulmonų atostogų, be abejo, yra tokių žmonių:

Mawlidas - Pranašo Muhammedo (arba Muhammedo) gimtadienio šventė;

Ashura - Imam Hussein ibn Ali (pranašo Mahometo anūkas) atminimo diena. Tai švenčiama 10-osios Muharramo dienos (mėnulio islamiškojo kalendoriaus mėnuo), kuris sutampa su Naujųjų metų musulmonų (pirmasis Muharramo dešimtmetis) šventimu;

Miraj - pagarbos diena, kai pranašas Muhammadas atkeliavo į Dievą ir ankstesnis jo nuostabaus keliones iš Mecos į Jeruzalę įvykis.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: