Kaip sodinti svogūnus?

kaip sodinti svogūnus

Stalą be savo didenybės Luko tiesiog neįmanoma įsivaizduoti. Tegul žalią šio daržo maistą valgys tik labiausiai atsipalaidavęs žaliavinis racionas su stipriu skrandžiu, bet pirmojo ir antrojo patiekalų paruošimui jis naudojamas kiekvieną antrą receptą. Norint auginti lanką į savo svetainę yra pakankamai paprastas, jums tiesiog reikia laikytis rekomendacijų dėl rūpinimosi ja. Dažniausiai nepatyrusiems sunkvežimių ūkininkams kyla klausimas, ar sodinti svogūnus.

Ar jie sodinami po svogūnų?

Norėdami suprasti, kaip tinkamai laistyti po pasodinimo svogūnus, padaryti trumpą kelionę į tėvynę lankai - į temperamentingas Azijoje. Ten visi augalai prisitaikė gyventi trumpą pavasarį, po kurios žiemoti tikintis žiemos liūčių. Nepriklausomai nuo veislės nebuvo pasodinti svogūnai, jei dedamas į tipiškų Azijos sąlygomis, jis yra kaip ir jų laukiniai kolegomis: išleisti dviejų iki keturių lapų formos mažytė bulblets ir eiti į sulaikytosios veiksenos režimu. Jį negali atšaukti jokios šios valstybės pajėgos. Dėl to nėra jokio svogūnų derliaus. Todėl labai svarbu užtikrinti gerą drėkinamuosius svogūnus per pirmuosius du mėnesius po pasodinimo, kai yra formavimas ir augimas jo lemputė (ropės). Bet per svogūnų vandens nokimo tai nėra būtina, nes ji gali gerokai sumažinti savo skonį ir sumažinti galiojimo laiką.

Kiek kartų aš sodinu svogūną?

Kaip minėta pirmiau, po sodinimo, svogūną reikia laistyti reguliariai per pirmąsias 60 dienų. Kaip dažnai laistyti, žinoma, priklauso nuo oro sąlygų. Jei pavasaris ir vasara pradžioje pasirodė lietingos, daugiau nebebūtų svogūnų. Sausuose oro sąlygose svogūnus laistomi du kartus per savaitę, kad ant lovos dirvas būtų šlapias, bet ne šlapias. Tokį gėrimo režimą svogūnams gali susitarti net tie ūkininkai, kurie į savo sklypus patenka tik savaitgaliais. Dažniau nei du kartus per savaitę svogūnai nereikia laistyti, net jei tai yra galimybė. Pernelyg dideli drėkinamieji svogūnai gali sukelti grybelius suaktyvinti įvairių ligų sukėlėjus, pavyzdžiui, peronosporosą - švelnius miltliges.

Sumažinti svogūnų laistymą paprastai liepos mėnesio viduryje, kai dauguma jo veislių jau yra suformavusi svogūnėlių. Laistymo pabaigos orientyras paprastai yra Petro ir Pauliaus šventė, švenčiama liepos 12 d. Po šios dienos svogūnėliai turi įgyti maistinių medžiagų, ypač sacharozės, kiekį, nuo kurio priklauso svogūnų svogūnų savybės, ir jo sugebėjimą ilgai išlikti be sugadinimo.

Kaip teisingai vanduo svogūnai po sodinimo?

Ir pagaliau keletą žodžių apie tai, kaip gerai sodinti svogūną po sodinimo. Pirma, drėkinimo vanduo turėtų būti šiltas. Ar turėčiau sėti svogūną po sodinimoJį galima perdėti laistyti svogūnus šaltu vandeniu. Geriau nebūti pernelyg tingus ir šiems tikslams surinkti vandenį barelyje, kur jis stovi ir šilta saulėje. Antra, laistydami reikia įsitikinti, kad ant lapų ir lemputės viduje nėra vandens. Nestatykite svogūnais pabarstyti iš laistymo laužio ar nedideliu dangteliu - lapų ir svogūnėlių drėgmė gali sukelti grybelių protrūkius. Laistydami svogūnus, jums nereikia drėkinti pačių lovų, o tarp eilučių - 10 litrų vandens vienam kvadratiniam metrui. Geresni po dirvožemio pylimai. Tai padės palaikyti drėgmę kuo ilgiau ir tuo pačiu metu sulėtinti piktžolių daigumą.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

77 + = 78

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: