Kuris grindų lygintuvas yra geresnis?

kokios grindų lygintuvai yra geriau

Tiems, kurie netgi nuotoliniu būdu turi idėją apie grindų apdailą, sąvoka grindų yra žinoma. Žinomas paviršiaus išlyginimo principas, ir naudojamos informacinės medžiagos yra pakankamos. Bet ne profesionalai nedelsiant atsakyti į klausimą, kuris lygintuvas yra geresnis, sausas arba šlapias, tai bus gana sudėtinga. Šiuo klausimu turėtų būti suprantama, kad statybininkai siekia pagrindinio tikslo - lyginti paviršių, tačiau nuo tolesnio darbo priklauso nuo šio parengimo metodo.

Kokio tipo grindis geriau padaryti butą?

Pirmiausia mes stengiamės atsakyti į šį klausimą naudodami kiekvieno iš jų tipų klasifikaciją ir apšvietimo pranašumus. Norint suprasti, koks lygintuvas yra geresnis, sausas arba šlapias, mums padės šis sąrašas.

  1. Daugelis atsakys į klausimą, kokio tipo grindų lygintuvas yra geriau, norint parinkti pusiau sausą cementą. Ir dėl to yra keletas priežasčių. Jis puikiai tinka labai dideliems aukščio skirtumams. Čia yra mažai drėgmės, taigi galima išspręsti klasikinę viršutinio sluoksnio krekingo problemą. Tačiau taip pat yra ne visai malonus momentas: kartais tokio lygmens sluoksnis siekia 50 cm, o tai ne visada yra patogus žemose lubose.
  2. Žinoma, jūs susidūrėte su nuomone, kad yra vienas teisingas atsakymas į klausimą, kokia grindų lygybė yra geresnė butas, o tai apie betoną. Iš tiesų, ši galimybė yra viena iš lengviausių svorio, kuri yra patogi apartamentams ar antrojo aukšto namuose. Tačiau praktiškai jo pagrindinės charakteristikos ir savybės mažai skiriasi nuo ankstesnio tipo.
  3. Ir pagaliau, trečia nuomonė dėl to, kokio tipo grindų danga yra geriau, yra tik šlapias veisles. Pavyzdžiui, megztas - idealus sprendimas daugiaaukštės pastato grindims. Vonios ar virtuvės, vonios ir saunos yra tinkamesnės grindys su hidroizoliacija. Jei mes kalbame apie pirmąjį namo aukštą, kuriame yra rūsys ar garažas tiesiai po kambariu, verta pirmenybę teikti grindims su šilumine izoliacija. Tačiau darbe su laminatu ar parketu verta galvoti apie šlapio grindų pirkimą užpildytu sluoksniu, kuris pats pasiskirsto ir visiškai lygina grindis.

Kuris grindų lygumas yra geresnis kai kuriais atvejais?

Nepriklausomai nuo to, kokia yra pranašumų, kokia yra viena iš puslaidininkių, tačiau kartais reikia atsižvelgti į padėtį. Pavyzdžiui, kokia grindų danga geriausia padaryti butą, kai jūs turite trumpą laiką iki grindų užbaigimo? Akivaizdu, kad mes suteiksime pirmenybę sausai arba pusiau sausai. Ant mineralinių medžiagų pagrindo dedame OSB lapus ir maksimaliai užsandariname paviršių. Tada nuimkite lapus ir sutepkite laiko išdžiūti.

Šiuo metu šiltos grindys - tai jau žinoma. Daugelis pageidauja šio būsto šildymo būdo, ir čia yra gana logiška paklausti apie grindų pasirinkimą. Kai mes norime papildomai būti perdraudimu ir jei yra labai svarbu gauti prieigą prie šildymo spiralių, logiška pirmenybę teikti didmeninei prekybai. Ir būtent taip jie dažniausiai vykdo.

kokio tipo grindų lygintuvas yra geresnis1

Tačiau yra klientų, kurie pirmiausia nustato struktūrinę galią. Esant tokiai situacijai, jūs turėtumėte pasirinkti šlapias lygintuvu. Čia, sluoksnių pyragas: pirma sukrauti filmo hidroizoliaciniai, ji klojama ant šildytuvo konstrukcijos ir folija, tinklelio, tada jos vamzdžio šildymo sistema. Ir ant visų šių sluoksnių yra nustatytos nulyginamosios mišinį. Ji yra privaloma įdėti aplink perimetrą siūlės izoliacija Temperatūros išsaugojimo. Štai kodėl atsakymas į klausimą, kas yra geriau lygintuvą grindų, o ne profesionali bus labai sunku ir reikia iš anksto statybininkai pasakyti savo planus toliau apdailos grindis ir aptarti darbo sąlygas.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

37 − 27 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: