Naujausios technologijos “Smart House”

naujausia technologija protingas namas

Tai ne paslaptis, kad šiuolaikinis mokslas plėtojamas greitai ir greitai, o daugelis, atrodytų, neįtikėtinų prieš keliasdešimt metų viskas tampa visiškai žinomi ir nesukelia nenuoseklumo. Nepraleido technologijų plėtros ir kasdien, pavyzdžiui, valdydama savo namus ir palengvindami kasdienius namų darbus. Taigi, mes kalbėsime apie naujausias technologijas "Smart House".

Kas yra "protingas namas"?

"Smart House" technologija sukurta taip, kad sutaupytumėte laiką, praleistą namų rutiniui, o taip pat padėtumėte gyventi patogiausia. "Protingas namas" arba "Protingas namas" yra sistema, kuri kontroliuoja posistemius, kurie kontroliuoja daugialypės terpės prietaisus ir elektros įrangą jūsų namuose. Paprasčiau tariant, "Smart House" yra nuotolinio valdymo sistema, skirta:

  • šildymo, oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos;
  • apšvietimas;
  • maitinimo sistema;
  • saugos ir stebėsenos sistema.

Kaip matote, "Smart House" yra sukurta ne tik komfortui, bet ir saugumui. Visų posistemių valdymas paprastai atliekamas kompiuterizuotai centralizuotai valdant ir naudojant nuotolinio valdymo pultus, pagrindinius fobus. Tačiau pastaraisiais metais populiari "Smart House" balsu valdoma balso komandą planšetiniame arba išmaniajame telefone, nes specialiai sukurtos programos.

"Clever house" - tvirtas patogumas

Galima ilgą laiką kalbėti apie pažangių technologijų "Smart House", bet mes išsamiau aptarti jų posistemes. Pvz., Toks "Smart Home" posistemis kaip apšvietimas leidžia nuotoliniu būdu valdyti visus namų jungiklius, kurie yra sujungti vienu kabeliu. Dėl to priimančioji šalis gali nustatyti bet kokį šviesos scenarijų (pavyzdžiui, žiūrėti filmą, priimti svečius, išjungti visus šviesos šaltinius pastatuose), nustatyti judesio jutiklius, kurie lemia šviesą kambaryje arba prie įėjimo.

Šildymo, oro kondicionavimo ir vėdinimo posistemis leidžia jums sukurti ir išlaikyti patogų gyvenimo mikroklimatą namuose, valdyti oro kondicionierius, radiatorius, oro drėkintuvus, taip pat taupyti joms sunaudojamą energiją. Šiuolaikinis pažangus šildymas kaimo namuose ar apartamentuose gali būti, be baterijos, "šilto" grindų, "šiltų ir šaltų" sienų, temperatūros jutiklių ir saugumo kontrolės.

Kalbant apie maitinimo posistemį, jis pirmiausia yra skirtas užtikrinti nenutrūkstamą elektros energijos tiekimą, kad pastoviai veiktų visi elektros prietaisai namuose. Be to, valdant elektros energiją taupoma elektros energija, laiku išjunkite prietaisus, paskirstydami apkrovą ir pakeiskite įtampą tinkle, o tai žymiai pratęsia prietaisų tarnavimo laiką. Avarinio elektros energijos tiekimo sutrikimo atveju sistema gali prijungti autonominį maitinimo šaltinį ir stebėti elektros krūvį.

Kitas "Smart House" technologijų posistemis - saugumas ir stebėjimasnaujausios protingos namo technologijos2 - apima tokias funkcijas kaip vaizdo stebėjimas, apsauga nuo įsilaužimo ir priešgaisrinės saugos. Pastarasis gali pranešti apie dujų nuotėkį, pranešti savininkams signalą ar pranešimą, kreiptis į priešgaisrinės tarnybos komandą. Sistemos monitoriai ir vaizdo stebėjimas, kuriuos atlieka saugumo kameros, įrengtos potencialiai pavojingose ​​vietose išorėje ir viduje, įjungia kameras, kai judesio jutiklis suaktyvėja, perkelia vaizdą į bet kurį kompiuterį, planšetinį kompiuterį. Be to, stebimos vartai, vartai, durys, vidinės erdvės, salės. Jei reikia, per "Smart Home" įjungiamas pavojaus signalas, įspėjama apie neteisėtą prisijungimą, saugaus atidarymo ar saugojimo atidarymą.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

72 + = 74

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: