Profilio karnizai | designremont.net

Profilio karnizai

profiliniai karnizai

Profilio karnizai yra lengvosios konstrukcijos su konkrečiais takais bėgikams po užuolaidomis, kurios tarnauja kaip gidai ir užtikrina jų laisvą judėjimą. Jie gali būti montuojami ant užuolaidų pakėlimo ar stumdymo. Statybos yra paprastos montuojant, nereikia specialios priežiūros ir nėra labai lengva naudoti.
Profilių karnizų veislės

Profilinių karnizų rūšys

Profilių karnizai užuolaidoms yra lubos ir sienos. Bet kurį modelį galima pritvirtinti prie sienos, lubų arba lango apertūros specialiaisiais ginklais. Jų eilučių skaičius skiriasi - nuo vieno iki penkių. Daugiafunkcinės karnizai leisti kurti įvairių sluoksnių užuolaidų kompozicijas skirtingo sunkumo su tulu, užuolaidos, lambrequins, svagami.

profiliniai karnizai 1 profiliniai karnizai 2 profiliniai karnizai 3

Aliuminio profilio karnizas - Ilgalaikis, atrodo tvirtas ir išskirtinis. Jis gali būti sulenkta pagal erkeris, įdėti užpakalis linija, padaryti daugiakampio struktūrą. Yra specialios tekinimo dalys sukurti sudėtingas geometrines figūras į dizainą. Sudarytas dalių jungtys netrukdo bėgikų laisvai judėti išilgai griovelius. Beveik visų šių struktūrų karnizo kyla rankiniu arba elektriniu valdymu galimybė.

profiliniai karnizai 4 profiliniai karnizai 5 profiliniai karnizai 6

Plastikinė lanksti profilio karnizė lengva pateikti bet kokią formą, atitinkančią lango geometriją. Gaminio profilis gali būti sulenktas bet kuria kryptimi ir sukurti suapvalintą ar sulaužytą liniją.

profiliniai karnizai 7 profiliniai karnizai 8 profiliniai karnizai 9

Profilio dekoratyvinės karnizai papildyta gražia baguette užkloti užuolaidų audinio tvirtinimus.

profiliniai karnizai 10 profiliniai karnizai 11 profiliniai karnizai 12

Stilingo interjero dizaino populiarumas yra populiarus aliuminio lubų karnizas iš baltos, sidabrinės spalvos. Tokie gaminiai yra modernus sprendimas lango atidarymui ar kambario padalijimui į zonas. Jie padarys interjerą stilingą, jaukią ir gražią. Profilio karnizai - funkcionalus priedas prie namo ar biuro interjero.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: