Slyva “Zarechnaya anksti”

slyva anksti

Vietos slyvos "Zarechnaya early" rūšis iš pradžių buvo gauta perėję "Eurasia 21", Volgos grožį ir raudonąjį desertą. Šios sankryžos organizatorius buvo Visuomeninis genetikos ir vaisių medžių atrankos institutas, pavadintas po. Michurin, valstybinis registras buvo įvestas 1988 m. Centrinėje Juodosios Žemių regione.

Aprašymas slyvų įvairovės "Zarechnaya anksti"

Slyvų medis "Zarechnaya early" turi kompaktišką apvalią karūną, vidutinio storio. Jo ūgliai yra šiek tiek išlenkti, tamsiai rudi, su trumpomis ir vidutinio storio internode. Inkstai - vidutinio dydžio, tamsiai rudos spalvos, turi kūginę formą su smailiu viršūniu, nepajudinamos šaudyti.

"Zarechnaya" lapai anksti yra didesni nei vidutiniškai, ovalūs, su trumpu smailiu galu, tamsiai žalios spalvos, matiniai ir sklandžiai, oda išvaizda. Lakštas yra beveik plokščias, šiek tiek įgaubtas kaip valtis, lapo kraštas yra net.

Viduržemio slyvos petioles, stori ir pigmentuoti. Vidutinio dydžio, atskiriami, žali, greitai išnyksta, lieka tik viršutinėje šaudymo dalyje.

Slyvų žiedai su vidutinio dydžio baltomis gėlėmis su apvaliais žiedlapiais, kurie liečiasi vienas su kitu. Pistilėlis, lyginant su tamponėlėmis, ilgai - dvigubai ilgiau kaip trumpas stamenų gijas.

Kalbant apie slyvų vaisių aprašymą "Zarechnaya anksti", jie yra ovalo formos, dideli, kurių vidutinė masė yra 40 g. Jos yra tamsiai violetinės su stipriu vašku danga. Vaisiaus viršuje yra šiek tiek prispausta, su giliu piltuvu. Yra gilus ventralinis siūlas.

"Žaliosios ankstyvosios" minkštimas yra gintaro spalvos, tankus, labai sultingas ir švelnus, skonis yra gaivinantis, malonus poskonis. Uogos tinka šviežiam vartojimui ir stalo perdirbimui. Ozoli ovalios, vidutinio dydžio, gerai atskirtos nuo minkštimo.

Pirmasis vaisius po iškrovimo 3-4 metai. Brandinimas yra gana anksti - maždaug liepos pabaigoje. Visi vaisiai brandina beveik vienu metu. Pelningumas yra labai geras - nuo medžio iki 15 kg. Medžiai turi gerą žiemos atsparumą - medžio ir gėlių pumpurai.

Slyvų "Zarechnaya anksti" reikia apdulkinimo savarankiškai tręšiamų medžių, o geriausi apdulkintuvai už tai yra tokios veislės kaip "Volga Grožio", "Renklad Tambov" ir "Etude".

Sodinimas ir priežiūra slyvų "Zarechnaya anksti"

Sėjinukus rekomenduojama auginti ankstyvą pavasarį, kol jau prasiskverbia pumpurai. Skalda po slyvų sodinimu yra pagaminta 60 cm gyliu ir 40 cm pločiu. Dugną apibarstoma humusu arba vandeniniu mėšlo tirpalu. Po sodinimo reikalingas gausus laistymas.

Tolesnis medžio priežiūra yra paprastas: periodiškai blauzdikaulis turi būti atleistas, piktžolėtas iš piktžolių, gerai padeda kovoti su piktžolių mulčiavimu. Be to, medžius reikia periodiškai maitinti sudėtingomis mineralinėmis trąšomis.

Pavasarį ir rudenį būtina purkšti nuo kenkėjų ir ligų, taip pat sumažinti pažeistus ir netinkamai augančius ūgliai. Kadangi slyvos sodinamos labai gausiai, jo vaisių auginimo šakose reikia palaikyti.

Privalumai "Zarechnaya anksti"

slyvų ankstyvosios veislės aprašymas

Saldainių "Zarechnaya early" įvairovė yra labai populiarus tarp sodininkų, nes jis padidino žiemos atsparumą, kompaktiškas medžius, o labai produktyvus. Derlius gali būti renkamas kasmet, patys vaisiai yra gražūs, dideli, anksti subrendę ir, be to, turi gerų skonio savybių. Vaisių skonio įvertinimas yra 4.5.

Sėklos įvairovės "Zarechnaya anksti" naudojami kvepiančiam uogienei, uogienei, kompotei. Konditeriai juos naudoja suflejai, pastiliai, marmeladai, džiovinti vaisiai.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

88 − 87 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: