Tamsus parketas | designremont.net

Tamsus parketas

tamsus parketas 0

Tamsi grindys yra puikus dizaino žingsnis, kurio tikslas - dar labiau ištobulinti interjerą. Dėl tamsos ir šviesos kontrasto yra labai naudinga žaisti, todėl kambarį griežtai ir kilnus. Žinoma, tai darydama, jūs turite sugebėti tinkamai nustatyti akcentus ir pasirinkti tinkamą sienų, baldų ir kitų interjero detalių spalvą.

Tamsaus parketo privalumai interjere

Visų pirma, iškart ateina asociacija su natūralumu, tamsi žemė po kojomis. Ypač stipriai tai turėtų sudominti ekologinio stiliaus dalyviais.

Kitas dizaino pranašumas yra gebėjimas žaisti su erdve. Vaizduodamas, tamsus grindys gali siaurinti patalpą, tačiau, kai tik dažote sienas šviesiu atspalviu, poveikis atsiras gana priešingai - patalpa išsiplės prie akių. Ypač jei pasirinksite V formos parketo modelį.

Papildomi tamsaus parketo privalumai yra to kambario dizaino respektabilumas ir griežtumas. Tokių grindų grožis ir stilius niekada neatitinka mados ir nepraranda aktualumo.

Tamsaus parketo atspalviai

Tamsusis parketas nereiškia, kad grindys visada yra visiškai juodos. Yra daugybė kitų atspalvių. Pavyzdžiui, tamsiai rudas parketas suteikia daug įdomių galimybių, net priklausomai nuo to, kaip joje patenka šviesa. Rudos grindys tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam minimalizmui.

Tamsiai pilkas parketas suteikia kambariui ypatingą rafinuotumą. Rafinuoti pilki atspalviai sukuria unikalią poilsio ir vėsos atmosferą.

Tamsiai raudonos grindys taip pat yra puikus pasirinkimas, ypač kartu su geltonomis, smėlio spalvomis likusiame kambaryje.

Juodos grindys yra elegantiškas sprendimas minimalistinio stiliaus kambario dekoravimui. Tuo pat metu turėtumėte pabendrauti į kambarį daugiau šviesių spalvų - baldų apmušalų, sienų apdailos, tekstilės.

tamsus parketas 1 tamsusis parketas 2 tamsus parketas 3
tamsusis parketas 4 tamsus parketas 5 tamsus parketas 6
tamsus parketas 7 tamsus parketas 8 tamsus parketas 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

78 + = 86

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: