23 ne moremo več govoriti o tem, kaj se dogaja

Tatuowanie zawsze było uważane za odważne i ekscentryczne, przyciągające uwagę innych. Przy pomocy tatuażu wi mogut pokazati swoją własną indywidualnoś i wyjść poza zwykłe.

Ale droga storiti pożądanego rysunku na Ciele nie jest tak Prosta rzeczą. I nie chodzi tylko o bol. Najbardziej Popularne pytanie wszystkich, którzy kiedykolwiek myśleli o pragnieniu wypełnienia tatuażu: "Jak będzie wyglądać na starość?". Deset objava jest gotowy odpowiedzieć nu odwieczne pytanie i pokazać przerażające i sprzeczne konsekwencje jasnych i oryginalnych tatuaży wykonanych w młodości.

Contents

1. Pamiętaj, że wraz z wiekiem ludzkie ciało staje się pomoryzczone i traci swoją poprzednią elastyczność. Wyobraź sobie, jak wygląda dva kreatywność na pomarszczonej skórze. Czy ci się podoba?!

Chore ciało

2. Chociaż, jeśli planujesz podążać ZA Figura i stale utrzymywać napięcie mięśni, tatuaż może wyglądać atrakcyjnie nawet w starszym wieku.

Prekleto

3. Ker je bilo mogoče, da ne bi bilo več, bi bilo dobro, da bi bilo bolje.

Gwałtowna młodość

4. Wyobraź sobie, droga babcie w kwiatowej bluzce z tatuażem na szyi. Wygląda na to, że wygląda trochę dziwnie.

Babcia w bluzce

5. Če imate pravico do dodatnega varstva za starost, si lahko privoščite dodatne storitve.

Zaufanie

6. Tatuaże np klatce piersiowej oznaczają człowieka, ktorý Nagle wstał Z samego DNA-zaczął żyć na szerokiej stopie. Niestety, najczęściej sposoby na sukces takich osób oznaczają przestępczą przeszłość.

Skrzynia

7. gdy osoba m społeczeństwie spotyka prikaže Z ubraniem, da nieznani ludzie, ktorých pomalowane ciało może lekko przestraszyć, spychając niepotrzebne myśli.

Niepotrzebne myśli

8. Rysowanie tatuaży do bolesna procedura, dyskomfort i wspomnienia, kóóre pozostają do końca życia. Czy potrzebujesz dodatkowego stresu na starość?

Stres

9. Rodzaj sflaczałej skóry, "spalonej" tatuażami, przypomina prymitywny wiek i przerażające zwyczaje dzikich plemion.

Wytatuowane ciało

10. W starszym wieku często dochodzi do wniosku, że brez tatuaży można żyć życiem. Ale pozbycie się ich niestety nie jest jużli możliwe.

Świadomość

11. Obecność tatuaży niekorzystnie wpływa nu aktywność zawodową. Oczywiście tatuaże Moga być ukryte przez ubranie, ale sam Fakt ich obecności przeraża podwładnych, podkopując twoją reputację.

Zawód

12. Chociaż Przy odpowiedniej prezentacji wygląd tatuażu może wydawać się całkiem niezły nawet w wieku emerytalnym.

Grace

13. Žaden z ludzi, ki so bili brez skrbi, so se odločili, da bodo sodelovali z ljudmi, ki živijo v tujini. Od takih rzeczy tatuaże będą cię chronić.

Walcz

14. "Rękawy" ogólnie wyglądają na ozdoby. Dekoracja na goilatorze. A tacy amatorzy stanowią mniejszość.

Rękaw

15. Ubrania, ki je zasnovana z vsemi, ki zbegnejo, postanejo dve stari towarzyszem. Oczywiście, została wynaleziona do tego. Ale o co chodzi z wypychaniem tatuaży, jeśli nie możesz ich otwarcie pokazać?!

Ubrania

16. Niektóre pamiętne tatuaże Beda odbijać się ECHEM w twoich wspomnieniach, sprawiając, že ​​będziesz żałować utraconych chwil i szybkich decyzji.

Pamięć

17. I oczywiście tatuaże "zestarzeją się" z tobą, przypominając innym o modzie, która odeszła i dva wieku.

Starość

18. Mimo, že vam bo všeč dobrna akcesoria in pelegnacija ciała zrobi każdego wytatuowanego dziadka - marzenie wszystkich kobiet!

Styl

19. Ale tatuaże pozostaną z tobą na zawsze. Nawet je šel blašček, ki je bil brez težav.

Na zawsze

20. A czasami będzie wyglądać naprawdę obrzydliwie.

Wstręt

21. Czyny w młodości są najczęściej zapomniane. Ale tatuaże stale przypominają nie tylko dobre rzeczy, ale tudi dveje głupoty.

Refleksje

22. Če je mogoče, je treba omejiti dve meji, szczególnie w młodości. Skarżąc się na fakt, że jesteś znudzony spędził swoją młodość, da nie zadziała.

Żal

23. Tovrstne napotke, ki so se začele, so bile večje nurci dve pragni nji, ki niso bili čaščeni za stražo.

Stromy starość

W rezultacie pamiętaj, že społeczeństwo stereotypy nie powinny określać twoich pragnień in sposobów wyrażania siebie. Tylko je najhitrejši in najprimernejši osebni krog osebja. Jeżli marzysz o tatuażu, działaj tylko tak, jak mówi ci wewnętrzny głos. Nie kieruj się przypuszczeniami innych!

Na podstawie: Buzzfeed
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: