Furacilin do płukania gardła

furacylina do płukania gardła

Ból w gardle jest stanem, który chcesz natychmiast pozbyć. Najboljši izdelki so najsposobnejši in najcenejši na svetu.

Oblikovan uwolnienia

Lek jest sprzedawany w postaci MASCI, aerozolu i roztworu alkoholu - jest bi ważne w leczeniu oparzeń i ropnych tekel. Ale storiti gardła gardła jest odpowiedni roztwór wodny furatsilina lub tabletek, ktoré Sa przechowywane dłużej i Moga być używane w dowolnym czasie. Sa eno hodowane w gorącej wodzie w określonej dawce - dokładnie jak, rozważymy Tuz poniżej.

Należy zauważyć, Ze instrukcja zaleca furacylinę storiti płukania gardła i aplikację zewnętrzną z otwartymi ranami, ale należy unikać podawania roztworu leku storiti przewodu pokarmowego. Sem na pewno nie możesz Brać tabletek furatsiliny, jak zwykłe pigułki, zmywać Woda! Jednak Przy infekcjach bakteryjnych Jelita przepisany jest roztwór tego leku, ale leczenie powinno być monitorowane podobną metoda.

Wpływ leku

Furacylina (Nazwa CHEMICZNA substancji - nitrofural) jest miejscowym środkiem antyseptycznym. Gram-dodatnie i gram ujemne bakterie, pierwotniaki i niektóre wirusy SA nu nie wrażliwe, chociaż dzisiaj istnieją szczepy bakterii, ktoré w ogóle nie SA wrażliwe NA desetih Lek.

Lek w kontakcie z błoną komórkową drobnoustroju częściowo iti niszczy, przez co flora patogenna nie może już się rozmnażać. Efekt deset trwa okolo 40 Minut. Dlatego zaleca się stosowanie furatsiliny storiti płukania Z zapaleniem migdałków i zapaleniem krtani sodelovanje Pol godziny.

Właściwości preparatu

Nitrofural do żółty proszek, który prawie nie rozpuszcza się w zimnej wodzie. Dlatego płukanie gardła furikiliną w dławicy wykonuje się cięłym roztworem. Rozcieńcz tablete in zrób gorącą wodę.

Gotowe lekarstwo nie może być przechowywane w świetle, szczególnie cząsteczki nitrofali SA wrażliwe nu promieniowanie ultrafioletowe.

Roztwór powinien być spożywany przez caly dzien, w przeciwnym razie jego właściwości ulegną osłabieniu.

Zastosowanie leku

Angina może zostać pokonana tylko przez systematyczne leczenie, ponieważ płukania Sa wykonywane co najmniej 1 raz nu godzinę, a lepiej - ZA POL godziny.

Zaleca się przepłukanie gardła roztworem sody.

Najpopularnejši pytanie - ile tabletek potrzeba do płukania gardła furacyliną? Szklanka gorącej wody (približno 80 ° C) pobiera dwie tabletki leku. Roztwór przygotowuje się w szklanym pojemniku, mieszając łyżką do rozpuszczenia wszystkich ziaren. Przydatne jest dodanie szczypty soli do szkła.

Ze względu nu swoją nieszkodliwość i minimalna Liste przeciwwskazań (indywidualna nietolerancja, krwawienie, dermatoza), Lek zyskał zaufanie wielu pokoleń. Przyszłe Matki BEDA ciekawi, Ze płukanie gardła podczas ciąży jest bezpieczne, chociaż warto upewnić się, Ze roztwór nie uderza w żołądek. Za lekarstwo nu peni przyjdzie nu ratunek, gdy większość preparatów ziołowych znajduje się nu czarnej liście Z powodu ryzyka dla płodu.

Nie tylko pozbędą się bólu gardła

Miejscowe leczenie furikiliną jest aktualne, gdy:

    roztwór furacyliny do płukania gardła
  • ropiejące lub świeże rany;
  • małe zmiany skórne;
  • odleżyny i wysypka pieluszkowa;
  • oparzenia (2, 3 stopnie).

Lek stosuje się w postaci MASCI lub sprayu, A jeśli trzeba umyć RANE alkoholem lub roztworem wodnym, należy używać tylko bandaż - cząsteczki waty Moga pozostawać nu skórze i powodować ropień.

Furatsilin płukanie pomaga nie tylko z gardła, ale również z jamy ustnej i dziąseł. Dawkowanie i schemat stosowania są takie same.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: