Ką galiu naudoti vietoj intymios tepalinės?

kad galite naudoti vietoj intymios tepalo

Teigiamą medžiagą per intimų artumą naudoja daugelis porų. Ši medžiaga puikiai pakeičia natūralų tepalą. Bet ne visada tepalas yra arti tinkamu laiku.

Kaip aš galiu pakeisti intymią tepalą?

Visų pirma, būtina išsiaiškinti tokio tepalo savybes. Paprastai tai yra gelio ar kreminės drėkinamojo poveikio medžiaga. Tepalas atlieka šias funkcijas:

  • Sukuria apsauginę plėvelę abiejų partnerių lytiniams organams, apsaugančią nuo plyšių ir įvairių sužalojimų;
  • suteikia "malonią" genitalijų slydimą;
  • apsaugo partnerius nuo infekcijų;
  • sukelia papildomus jausmus seksualiniame veiksme, pailgina lytinius santykius;
  • rūpi jautrios intymių vietų odos.

Koks geriausias būdas pakeisti intymią tepalą?

Ekspertai rekomenduoja 3 tokių priemonių tipus:

  1. Tepalai vandens pagrindu.
  2. Intymūs geliai riebiu pagrindu.
  3. Geliai pagal silikoną.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta, gali kilti natūralus klausimas, ar galima naudoti vazeliną, o ne intymią tepalą. Tik teoriškai ši galimybė yra gana įmanoma, nes vazelinas yra daugelio gamyklinių tepalų dalis. Tačiau gydytojai kategoriškai nerekomenduoja jį naudoti lytinio akto metu. Didelėje koncentracijoje vazelinas neigiamai veikia makšties florą. Po lytinių santykių su vazelinu moteriai gali kilti sveikatos sutrikimų. Todėl kokybiškas vazelinas gali būti vazelino muilas, kuris parduodamas bet kurioje vaistinėje.

Kūdikių kremas, kuris puikiai drėkina odą ir turi gerą cheminę sudėtį, sekso metu taip pat neturėtų būti naudojamas kaip papildomas tepalas. Grietinėlės riebalai negali išsiskirti atskirai, o kai jie patenka į lytinių organų gleivinę paviršių, jie tampa palankia aplinka kenksmingų bakterijų dauginimui.

Ką galiu naudoti vietoj intymios tepalinės namuose?

Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad vietoj įprastų vaisių tepimo reikia naudoti. Nenuostabu, kad bananai gavo savo slapyvardį - "moterų džiaugsmas"! Tai yra bananai ir vanduo, jei mėgstamas tepalas pasibaigs. Riebalai paruošiami taip: prinokus bananai nulupami, supjaustomi gabalais ir sumalami maišikliu.

Gaukite bananų puodą. Jis turėtų būti dedamas į nedidelę talpyklę su dangteliu (šiuo tikslu puodelio kremas yra tobulas), pridėti nedidelį kiekį vandens. Natūralus intymus tepalas nesukels jokios alerginės reakcijos, nedirgins jautrios lytinių organų odos. Tai bus puikus drėkintuvas!

Kuo geriau pakeisti intymią tepalą?

Arba galima naudoti vandens ir krakmolo mišinį. Tai galima padaryti per kelias minutes: nedidelį kiekį bulvių krakmolo nei pakeisti intymią tepaląužtvindytas vandeniu; gautas mišinys dedamas ant nedidelio ugnies ir periodiškai sumaišomas į norimą konsistenciją. Sumaišytas tepalas gali būti naudojamas tik visiškai atvėsus.

Gydytojai - dermatovenerologai nerekomenduoja stipriai "įsiskverbti" savo produkcijos intymiais tepalais. Jų vartojimą reikia elgtis atsargiai, atidžiai duoti visas sudedamąsias dalis. Priešingu atveju galite sukelti nepataisomą žalą sveikatai, sukelti alerginę reakciją. Naudodamiesi natūraliais tepalais per intymumą, ekspertai pataria "atidžiai klausytis", kad kūno reakcija į tokią tepimą. Jei yra nemalonių pojūčių, geriausia skubėti pasimatyti gydytoją!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

12 − 5 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: