Troškimų vykdymas su minties galia

troškimų įvykdymas su minties galia

Žmogaus minties galia yra didžiausia galia visatoje. Naudodamas ją teisingai, galite pasiekti absoliučiai bet kokį aukštį. Žinoma, visada turi būti vadovaujamasi mintimis, tačiau iš tikrųjų mintis yra pradinis taškas, kuris gali viską pakeisti. Mes pažvelgsime į įvairius būdus, kaip su mąstymo galia gauti tai, ko norite.

Vizualizacija

Teigiamos minties galia leidžia ne tik pagerinti gyvenimo kokybę, bet ir pasiekti tai, ką anksčiau neturėjote. Vizualizacija yra viena iš galingiausių metodų. Žinoma, kad jį naudojo Arnoldas Schwarzenegeris, kuris pasiekė precedento neturintį sėkmę sporto, kino ir politikos srityse.

Interviu jis pakartotinai sakė, kad kai jis turi tikslą, jis duoda, tarsi jis jau pasiekė, jaučiasi taip, tarsi viskas atsitiko. Jis taip dažnai pristato, kad, artėjant svarbiausio momento laikui, jis atlieka viską, kaip jis manė. Ir jis neturi antrosios abejonės, jis yra 100% tikras, kad jo sėkmė - ir jis tai sužino.

Vizualizacija gali būti atliekama vien tik minties galios pagalba, tačiau gali būti naudojamos papildomos priemonės: pavyzdžiui, nuotraukos, kuriose vaizduojamas norimas vaizdas. Jei norite turėti didžiulį gražų namą, suraskite tinkamą nuotrauką ir žaviuosi nuolat, nustatydami ją ant stalo ar kitoje žinomoje vietoje. Žiūrėdamas aplink, įsivaizduokite, kad jau turite, gyvenate ir labai laimingas.

Kaip įvykdyti norą su minties galia?

Kitas svajonių realizavimo būdas minties galia yra labiau paprastas, bet visiškai teisingas ir patikimas veiksmas. Šiuo atveju svajonė laikoma tikslu ir problemomis, kylančiomis į jį, kaip problemomis, kurioms reikia sprendimo. Šiuo atveju ši procedūra padės jums:

  1. Prieš pasiekdami pageidaujamą minties galią, pagalvokite apie tai, ar jūs to tikrai norite. Ne visada žmogus gali suvokti tų ar kitų norų melagingumą, tačiau geriau tai padaryti pradiniame etape.
  2. Išsamiau įsivaizduokite savo svajonę. Įsitikinkite, kad jums to tikrai reikia, kad įsivaizduodami sau su svajoniu, jaučiatės komforto zonoje. Jei jūs svajojat apie kažką ir nežinau, ką daryti, jei turite, permąstykite sapną. Jūs privalote besąlygiškai siekti sapnų.
  3. Pagalvokite apie kliūtis ir baimę, kurios atsiranda jūsų keliu. Nurodykite juos, kad sužinotumėte seką, kurioje jums reikia kovoti su ja. Po to, kai nuspręsite tai padaryti, iš naujo išdėstykite visas baimes ir kliūtis užduočių formoje. Pavyzdžiui, jei esate bijo, kad jūs negausite prestižinį darbą, performuluoti jį kaip problemą: "Aš padarysiu viską, kad buvau priimtas į prestižinį darbą." Ši problema yra atskleidė keletą mažų problemų: perkvalifikavimo kursus, rasti keletą tinkamas vietas, rasti tinkamą garderobą sukurti tinkamą įspūdį.
  4. Dabar troškimų įvykdymas pagal minties galią yra beveik baigtas. minties galiaJūs turite galvoti apie savo planą ir nuspręsti, kad dabar laikas pradėti veikti. Negalima atidėti, kitaip galite vėl pamiršti ir atidėti savo sėkmę. Daugelis žmonių daugelį metų svajoja apie tai, ką galima padaryti iki šio mėnesio pabaigos. Neleiskite sau to. Atlikite tai, ką planuojate atlikti savo tikslą. Niekas neturėtų jus sustabdyti.

Kai tiksliai žinote, ko nori, ir nusprendžiate, ką jums reikia padaryti, norint tai pasiekti, dar reikia padaryti tik vieną dalyką: veikti. Kartu su aukščiau aprašyta vizualizacija ši technika puikiai veikia, nes be realių veiksmų dažnai neįmanoma pakeisti savo gyvenimo. Patikėkite savo svajonę ir nepamirškite imtis žingsnio link jo!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: