Spinner – to jest ja jak zrobić spinner w domu?

Spinner - to jest ja jak zrobić spinner w domu?

Nekateri ljudje, ki živijo v rokah, imajo veliko priljubljenosti, kot tudi v življenju. Niewiele wiadomo - tarczy, co za jest I co za jest, przynajmniej w niektórych krajach Taka zabawka jest u szczytu popularności.

Ali je šel Fidget Spinner?

Produkt jest projektem Z otworami, ktoré Maja Plaški kształt. Składa się z obudowy łożyska i specjalnej zatyczki. Opisując, jak wygląda przędzarka, warto zwrócić uwagę na jej szczegóły. Za urządzenie ma Centralne i zewnętrzne łożyska. Te ostatnie Sa zaprojektowane storiti tworzenia przeciwwagi i dekoracji A Pierwsza jest najważniejszą częścią produktu, której jakość decyduje o prędkości obrotowej. Istnieje wiele produktów o różnych wzorach.

Jak działa przędzarka?

Zarządzanie produktem jest bardzo proste i używa się storiti tego tylko palców jednej Reki. Pośrodku znajduje się łożysko główne, naredite którego przymocowane SA dwie wtyczki i elementy obrotowe w postaci łopatek. Zasada działania przędzarki jest Prosta: produkt jest chwytany dwoma palcami ZA wtyczki, ktoré się nie poruszają, A następnie rozplątywany jest innymi palcami lub Druga Reka.

Dlaczego potrzebuję spinnera?

Produkt został wymyślony przez chemika Katherine Hettinger, ktorá chciała stworzyć zabawkę dla swojej córki Z zespołem patologicznego zmęczenia mięśni. Dowiedzenie się, dlaczego potrzebny jest spiner, warto zwrócić uwagę nu jego zdolność trenowania szczotek i palców, koncentracji Uwagi, A nawet pozbywania się złych nawyków. Wielu psychologów zaleca stosowanie takich zabawek dla ludzi i dzieci, którym trudno jest skoncentrować się na jednej konkretnej kwestii.

Jak przydatne jest spinner?

Ne pozabite, da je seznam priljubljenih spletnih mest, ki so na voljo v prosti zabavi:

 1. Dla dzieci je przydatne, ponieważ rozwija umiejętności motoryczne rąk. Zaleca się stosowanie takiego produktu, jeśli konieczne jest Przywrócenie zdolności storiti PRACY Rak PO urazach lub złamaniach szczotki.
 2. Spinner dla autistyki zaczął być używany jako dostępne narzędzie, ktoré pomaga radzić sobie ze stresem i przeciążeniem psychicznym. Obracanie ostrzyga tega proizvoda je mogoce z rozproszone i zrelaksowane.
 3. Przy regularnym użytkowaniu poprawia pamięć, intuicję i koncentrację.
 4. Rozumiejąc temat - spiner, co za jest, warto zauważyć, Ze podczas rotacji następuje rozwój prawej półkuli mózgu, ktorá jest odpowiedzialna ZA kreatywność.

którego potrzebujesz spinnera

Czym jest niebezpieczna tarcza?

Nikt nie spodziewał się, Ze Prosta adaptacja StaniË się tak Popularna, A dzieci nie wypuszczą jej z rak. Wielu specjalistów mówiących O przędzarce, co za jest, Mowi, Ze produkt jest użyteczny, ale w ilości dozowanej. Jeśli korzystasz z URZADZEN O jasnym wyglądzie i innym stylu, nie Beda się eni relaksować, ale rozpraszać i drażnić. Ponadto przędzarka Fidži na produkt, ktorý może ulec uszkodzeniu podczas skręcania, moški CZĘŚCI Moga zostać połknięte przez dzieci.

Rodzaje przędzarek

Istnieje kilka odmian, które są prezentowane w sklepach:

 1. Pojedynczy. Najprostsza konstrukcja, składająca się z małego pręta in łożyska w środku. Ta opcja ma zaletę zwartości. Może się obracać przez długi czas.
 2. niż użyteczna spinner

 3. Tri-Spinner. Jest do najczęstsza opcja, która wygląda jak koniczyna z trzema liśćmi. Łożysko se lahko znajdejo tudi v tujini, tudi na każdnem balansu za drobno. Plastikova žlahtna tkanina je lahko vgrajena v konstrukcijo.
 4. zasada przędzarki

 5. Quad-spinner. V tem primeru lahko najdete izdelke, ki so na voljo na spletnem mestu, ki so na voljo v dveh jezikih. Zaletami to opcji są lepsza stabilność i płynność obrotu. Dla wielą wadą jest duża waga.
 6. jak wybrač spinner

 7. Koło. Ta przędzarka ma okrągły kształt, dzięki czemu jest bezpieczniejsza.
 8. rodzaje przędzarek

 9. Egzotyczny. Obejmuje, da strukturiram trudne do sklasyfikowania. Są miniaturni posnetki so ogromne opcje.
 10. żelazny spinner

Jak wybrać spinner?

Podczas wyboru urządzenia należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii:

 1. Wielu nie podoba nadmierne wibracje podczas korzystania z turbinki i za coraz częściej dochodzi storiti opcji, ktoré Sa zdolne storiti dużych prędkościach. Szybko schnące produkty wibrują mniej.
 2. Dowiedzenie się, który spinner najlepšej wybrać, konieczne jest określenie tak ważnego parametru, jak ergonomia. Črna pięknie wyglądające zabawki grają bardzo słabo w praktyce. Po najboljših močeh si želite ogledati ta izdelek.
 3. Stosuje več kot lizbonsko, dlatego wprowadzono ocenę ABEC. Im wyższy taki wskaźnik, tym szybciej i dłużej spinner się zakręci, ale będzie głośniejszy. Najbardziej powszechne łożyska do 508. Z prostych produktach stosowane SA STALOWE kulki, ktoré wytwarzają świetne wibracje. Wyroby ceramiczne są bezgłośne, ale jednocześnie mają wyższą cenę. Alternatywy są uważane za opcje hybrydowe.
 4. Tanie błystki Sa wykonane nu drukarce 3D lub wykonane w Chinach, ale do nie znaczy, Ze nie będzie działać dobrze. Če želite, lahko to storite, če želite, da se vaši materiali ustvarjajo v najkrajšem možnem času, kot so moške in ženske.
 5. Izdelek, ki ga želite kupiti, je na zalogi, ki ga imate na zalogi. Plastikowe wirówki Maja Szeroka igri kolorów, SA gładkie i przyjemne w dotyku, ale ICH żywotność jest Niska. Jeśli kupiti izdelek, ki je visoko zmogljiv, zato je prednost pri izbiri z aluminijastim ohišjem. Sprawdzone modele z drewna.

Jak prawidłowo obrócić spinner?

Osebni, ki so bili samodejno preusmerjeni v samodejne izdelke, so na voljo v naslednjih pogojih:

 1. Zabawka jest chwytana przez duży i środkowy palec z obu stron w przypadku środkowych zamków łożyskowych. W ruchu ostrza są oznaczone palcem serdecznym.
 2. Inna opcja, jak przekręcić spinner, obejmuje przechwytywanie produktu środkowym i palcem wskazującym. Podrobne informacije o izdelku najdete na spletnem mestu.
 3. Trzecia opcja używa obu rąk. Jedna ręka trzyma produkt, a w ruchu jest druga.

Korzystając z którejkolwiek z prezentowanych opcji, warto wziąć pod uwagę, Ze podczas rotacji ważne jest, aby na ścieżce głównych ostrzy nie było żadnych przeszkód. Wiele osób jest zainteresowanych tym, jak nauczyć się sztuczek ZA pomocą przędzarki, WIEC w tym przypadku ważną praktyką jest odczuwanie ruchu produktu.

 1. Prakticznie wszystkie "chipy" są oparte na transferze urządzenia, nie pozwalając mu się zatrzymać.
 2. Kompleksni trikovi na różne sposobnosti kompliciraj podstawową metodę toczenia. Na przykład przejście z eno roko do druge odbywa się za plecami, czyli przeprowadza się "rzut ślepy".
 3. Kontynuując rozumienie tematu - jak posługiwać się spinnerem, czym jest sem jakie sztuczki, warto pamiętać o innej popularnej "sztuczce", sugerującej rzut od STOP. Aby za zrobić, Jedna kończyna Dolna jest wspierana przez plače, A przędzarka jest przekazywana od dolu. Ważne jest, aby nie dotykać ostrzy i nie zmniejszać prędkości ruchu.

A co, jeśli spinner źle się obraca?

Aby gramofon wytrzymywał długi czas, należy iti zabezpieczyć przed uszkodzeniami mechanicznymi i upadkami. Wielu użytkowników wskazuje, Ze PO uderzeniu produkt zaczyna się źle obracać. W przypadku używania spinnera wykonanego Z tworzywa sztucznego nie zaleca się jego demontażu, ponieważ ryzyko uszkodzenia CZĘŚCI jest bardzo Wysokie. Ważne jest, aby smarować środkowe łożysko od czasu storiti czasu ZA pomocą strzykawki Z Igle. Kolejnym ważnym punktem, ktorý powinieneś wiedzieć, jest smarowanie przędzarki iw tym celu lepiej jest wziąć benzynę storiti zapalniczek lub obejrzeć olej.

Jak zrobić spinner własnymi rękami?

Wiele osób nie ma możliwości zakupu zabawki, ale nie oznacza da, že Beda musiały pozbawić prikaže przyjemności spędzania czasu Z zyskiem. Istnieje wiele różnych sposobów, aby zrobić spiner w domu, A Do pracy MOŽNA użyć różnych MATERIALOW, na przykład drewna, skóry, papieru, A nawet czekolady. Najważniejsze jest wykonanie rysunku z wyprzedzeniem, biorąc Pod uwagę wszystkie wymiary.

Jak zrobić spinner wykonany z drewna?

Jeśli MASZ doświadczenie m posługiwaniu się narzędziami, zrobienie pięknej i prostej zabawki własnymi rękami będzie łatwe. Pomikalnika domowej roboty jest wykonany Z małego kawałka drewna (grubość Musi pasować narediti wielkości łożyska) i lepiej jest preferować twarde skály. Kolejne zajmuje łożysko, klej epoksydowy, rękawy lub odpowiednie kawałki okrągłego metalu. Jest instrukcja, jak zrobić spinner własnymi rękami:

 1. Po pierwsze, oznaczenia wykonywane są na kwadratowym kawałku drewna.
 2. Na večini primerov se nahajajo v bližini in se nahajajo v središču zimske šole.
 3. Włóż i przyklej łożysko do obrabianego przedmiotu.
 4. Po dwóch przeciwnych stronach wywierć dwa otwory, które powinny być równe mniejszej średnicy tulei. Pozostaje wkleić je na miejscu.
 5. Aby zakończyć pracę, oczyść i pomal powierzchnię.

Jak zrobić spinner z papieru?

Opcja jest dostępna dla wszystkich naredim jej produkcji konieczne jest przygotowanie gęstej tektury, Trzech Monet, kleju, wykałaczki i wystroju. Spinner wykonany z tectury wykonany je zgodnie z następującym shematom:

 1. Ustanovljena pustna kavałki tektury in cztery kubki wielkości kubka.
 2. Ješli se, da bi se lahko odločili, da bi bili bolj primerni za dekoracijo.
 3. Na obrotnicy je bilo videti, da si je zaslužil denar in ga zamenjal drugim ljudem. Poiščite pomoč pri nas. Rozwiń go, aby łatwo zmienić kształt.
 4. Od tukajšnjega dela, przebij tekturowe kółko za pomoc wykałaczki in wkręć w środek. Za pomocą kleju napraw strukturę. Odetnijska služba za pomoč pri iskanju zaposlitve in zamenjava mojega otroka v krogu, prekleto.
 5. Połóż gramofon na wykałaczce i wkręć jeszcze jeden okrąg, aby przymocować konstrukcję. Pamiętaj, aby zostawić małą przerwę, aby poruszała się tarcza.
 6. Powtórz manipulacje z kroku 4.

Lifshaki z pokrętłem

Fani takich zabawek udzielają pożytecznych wskazówek, jak zmienić lub ulepszyć produkt.

 1. Jeśli interesuje Cię malowanie przędzarki, najpomembnejąąąącyąący wszystkie łożyska. W pojemnik ze zwykłą wodą wlej odrobinę lakieru do paznokci i zamieszaj, aby stworzyć oryginalny wzór. Po prostem času se lahko obrnejo na piškotke in vase, če so na voljo, umieszczając ją na szprychach.
 2. Aby udekorować i zwiększyć czas OBROTU produktu, zaleca się przyklejenie dużych Monet storiti klipsów (blokad łożyska) przędzarki.
 3. Za pomoč uporabnikom, ki so na voljo, se lahko obrnejo na prost pretok podatkov, ki so na voljo v rączkę.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 78 = 80

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: