Čo je maznanie a ako s ním správne zaobchádzať?

Čo je maznanie a ako s ním správne zaobchádzať?

Mnohé páry pri hľadaní pôžitku hľadajú rôzne formy pohlavia, pričom dávajú pozor na predohra. Čo je maznanie je forma sexuálnej aktivity, ktorá uspokojuje partnerov bez priameho pohlavia. Aké existujú, čo sú atraktívne? Môžem otehotnieť počas takých lahôdok? Odpovede dávajú skúsení špecialisti.

Čo je maznanie v sexe?

Čo je maznanie? Tento výraz, ktorý bol preložený z angličtiny, znamená model sexuálnej iniciatívy, ktorý zahŕňa spokojnosť prostredníctvom erogénnych zón. Stále ho možno vidieť ako prechodné správanie pred pohlavným stykom. zahŕňa:

 • bozkávanie;
 • hladí;
 • vzájomné trenie genitálií.

Typy mazania

Ak sa v minulých storočiach páry obmedzili na bozky a údery, potom moderné umenie lásky značne rozšírilo koncept tejto formy sexuálnej aktivity. Petting zahŕňa niekoľko typov:

 1. Nekking - najjednoduchšia a nevinná predohra. Lasky nad pásom, bez odlupovania, časti tela, ktoré nie sú pokryté odevom: krk, ruky, pery, ušné laloky.
 2. Povrchové maznanie. Pár sa pohladí cez oblečenie, táto forma predpokladá veci zo šifónu alebo hodvábu, príjemné na koži.
 3. Deep Petting. Plná expozícia. Po vzájomnom súhlase môžu partneri pohladiť akúkoľvek časť tela až po pohlavné orgány. Hlavná podmienka: bez penetrácie penisu do vagíny. Často sa používa ako predohra na intímny čin.
 4. Orálny sex. Niektorí odborníci odvolávajú tento druh pohlavia na maznanie, pretože sú pokročilejšie.

môžem otehotnieť z mazania

Môžem otehotnieť?

Petting je považovaná za spoľahlivú ochranu pred nežiaducim počatím, pretože len počas pohlavia nie je možné robiť dieťa. V nekking a povrchnej predohre je tento argument opodstatnený, pretože pre oplodnenie musí ejakulát ísť do krčka maternice. Ale nie pre tretí typ tejto formy. Čo je hlboké maznanie? To je pohŕdanie všetkých častí tela vrátane pohlavných orgánov. Existujú 4 nebezpečné momenty:

 1. Eyakulát padol na sexuálne pery partnera. Môžete si vziať sprchu, ale nedostanete do kanvice do vagíny, pretože spermie sa niekedy dostanú dovnútra spolu s tlakom vody.
 2. Partner zachvátil spermie rukami. Ak budeme pokračovať v lahovaní s penetráciou prstov do vagíny, maznanie a tehotenstvo sa stanú kompatibilnými konceptmi. Aby ste tomu zabránili, stojí za to udržať dezinfekčné utierky na nočnom stolíku. Lekári odporúčajú používať rukavice na hlboké maznanie.
 3. Je tu túžba pokračovať v láske po partnerke orgazmu. Ak nechceme otehotnieť, je potrebné sprchovať alebo vyliečiť pohlavné orgány so špeciálnym roztokom.
 4. S análnym sexom môže spermia preniknúť do vagíny, je bezpečnejšie používať kondóm.

Môžem dostať HIV cez maznanie?

Ľahké a povrchné maznanie je celkom bezpečné, aj keď existuje názor, že je to skutočné a cez bozk chytiť HIV. Lekári tento rozsudok vyvrátia s takými argumentmi:

 • koncentrácia vírusu v slinách je veľmi malá, nie sú dostatočné bunky na infekciu;
 • bunky vírusu sú rozdelené len do krvi, vaginálnej tekutiny a spermy;
 • Sliny po bozku sa rýchlo odparujú a vírus v tomto zložení nemôže žiť.

Dôsledky hlbokého mazania, ak je jeden z partnerov nakazený, sú smutnejšie. Baktérie spôsobujúce choroby z rúk často padajú na sliznicu pohlavných orgánov, potom nie je vylúčená infekcia. Lekári odporúčajú:

 • zapojiť sa do malej známej osoby s hlbokým mazaním v rukaviciach;
 • obmedziť sa na nekonanie;
 • pre análny sex používajte kondómy.

maznanie a tehotenstvo

Ako praktizovať maznanie?

Ako urobiť maznanie? Existujú určité pravidlá, ktoré pomôžu dosiahnuť vyššie potešenie:

 1. Kontakt s očami je veľmi dôležitý, môže vyzerať viac ako slová. Ale nehľadajte do partnerov pohľad po celú dobu, je to nepríjemné.
 2. Pohyby by mali byť jemné a jemné, len niekedy je prípustné zvýšiť tlak. Bozky by mali byť tiež ľahké a jemné.
 3. Ako robiť maznanie? Bozkávanie, neustále pracujúce s vašimi rukami, objímanie, hladenie, mierne zvieranie, prstovanie alebo mierne ťahanie vlasov.
 4. Je prijateľné dráždiť partnera, ktorý sa počas bozku mierne stiahne. Zároveň je potrebné jemne pozrieť do očí, takže si nemyslí, že také laky sú nepríjemné.

Petting je zrada alebo nie?

Mnohé ženy kladú otázky, maznanie je velezrada alebo nie, a mazná sex? Odborníci uvádzajú takéto argumenty. Pohlavie - akcie, ktoré sú zamerané na uspokojenie sexuálnej túžby, a preto na tomto základe, maznanie možno považovať za pohlavie. A prenasledovanie s iným mužom je zrada. Zo sporu na fórach môžete urobiť dve jasné názory:

 1. Láska je pre dušu a maznanie je pre telo, ale s veľkými pocitmi. Ak existujú duchovné prejavy, potom to môže byť považované za zradu.
 2. Všetko, čo súvisí so sexuálnym životom na strane, je zrada.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

40 − = 34

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: