Belgijos pilys

Belgijos pilys

Belgijoje daugiau viduramžių pilių buvo išsaugota nei bet kurioje kitoje Europos šalyje. Visi jie vaidino svarbų vaidmenį tiek pačios Belgijos istorijoje, tiek Prancūzijos, Nyderlandų ir kitų valstybių istorijoje. Pilys "viršelis" pakankamai platus terminas - nuo Aukštųjų viduramžių iki Renesanso, ir, atitinkamai, priklausomai nuo pagaminimo metu, rodo mums visas plėtros spirituoto architektūros etapai: mes galime pamatyti, kaip praktiškai neįveikiamas tvirtovės ir pilys, daugiau primena rūmų.

Ne tik apibūdinti, bet paprasčiausiai išvardyti visas Belgijos pilis yra gana sunku - čia yra daugiau kaip 3 tūkstančiai, iš jų 400 yra atviri apsilankymams. Didžiausias pilių skaičius viename kvadratiniame kilometre yra Liège, Namur ir Liuksemburgo provincijose. Žemiau mes pasakysime tik apie svarbiausius ir įdomiausius iš jų.

Flandrijos regiono pilis

 1. Dauguma Flandrijos regiono pilių yra pagamintos iš raudonų plytų, o Valonijos pastatai daugiausia yra akmenys.
 2. Flandrijos kalnų pilis - viena iš geriausiai išsaugotų pilių Belgijoje. Šalia Gento yra pilis; antrojo pavadinimo Gravensten. Šiandien ji vykdo teisingumo ir ginklų muziejų.
 3. Geraldo velnio pilis - viena iš populiariausių pilių tarp turistų. Jis yra kelios minutės pėsčiomis nuo Flandrijos pilies. Pastatytas 13 a., Jis buvo pavadintas po jo pirmojo savininko, kuris, pasak legendos, gavo savo slapyvardį dėl to, kad tiesiog nužudė žmonos.
 4. Gaasbeko pilis - klasikinis neogotikinio stiliaus pastatas, panašus į pasakos pilį. Jis įsikūręs komunoje Lennik netoli Briuselio. Nuo 1924 m. Pilyje yra muziejus, kuriame galima pamatyti XV-XVI a. Daiktų kolekciją; Taip pat išleista kvepalų kompanijos "Guerlain" kvepalai.
 5. Steno pilis yra Antverpene. Su juo galite pasakyti, šio miesto istorija prasidėjo. Pilis buvo pirmasis iš akmens pagamintas statinys, kuris atsispindi jo pavadinime ("Steen" vertimas ir reiškia "akmuo"). Šiandien pilis liko nedaug, dauguma jos buvo nugriautos, ištiesdami upę.
 6. Netoliese yra Leuveno miestas Arenbergo pilis; dabar jame yra Leuveno katalikiškojo universiteto inžinerijos fakultetas.
 7. Didžiausia pilis Belgijoje - žemės valdymas Alden Bisen (Landcommanderij Alden Biesen) netoli Bilseno miesto. Jis buvo pastatytas XI amžiuje. Šiandien pilis yra pagrindinis konferencijų centras ir kultūros centras, kuriame rengiami įvairūs renginiai, įskaitant dūšių varžybas.
 8. Van Oydonk pilis pastatyta Lane slėnyje; yra laikoma viena gražiausių pilių Belgijoje. Pastatyta ispanų-flamandų stiliaus.
Pilis Arenberg Viduje Reichardsteino pilies Berleslo pilis
Van Oydonk pilis Gaasbeko pilis Glando Flandrijos kalnų pilis
Geraldo velnio pilis Laarnos pilis Steno pilis

Valonijos regiono pilys

 1. Ekuzin-Lalen pilis Hainaut provincijoje - viena iš seniausių Belgijos pilių (ji prasidėjo 11 amžiaus). Įsikūręs ant uolėtos nuolaužos, pilis rodo mums visą viduramžių gynybinių struktūrų galią.
 2. Liuksemburgo provincijoje, beveik prie Prancūzijos sienos, yra Pilies buljonas (Bouillon pilis) - vienas iš svarbiausių viduramžiais gynybinės struktūros. Šiandien galite ne tik pamatyti parodą, bet taip pat tapo žiūrovas spektakliai plėšriųjų paukščių, taip pat išbandyti alaus, kuris verdamas mažoje darykloje į pilį daugiau nei 400 metų.
 3. Namiūro provincijoje yra 5 km nuo Gumble miesto Corroy pilis. Jo garbei - Corroe-le-Chateau vadinamas kaimas, kuriame jis įsikūręs arba greičiausiai jis augo aplink jį. Šiandien išsaugota beveik savo pradine forma, pilis yra verta paminėti, nes tai suteikia mums idėją, kaip Luvras atrodė iki XV amžiaus.
 4. Kitas pilis Namiūro provincijoje - Wew, pastatytas šalia Sel (Selė) kaimo; jis priklauso šeimos Liedekeke-Beaufort, kurios nariai vis dar gyvena pilyje. Netoliese yra Mirandos pilis - labiausiai "nelaimingos" pilis Belgijoje. Jis priklauso vienai šeimai, tačiau visiškai paliktas ir palaipsniui sunaikinamas.
 5. Ant didingos uolos virš upės Les 40 km nuo Dinano yra viena iš didžiausių pilių Belgijoje - Walsen, kuris kartais vadinamas "Belgijos Neuschwanstein". Jis šiandien gyvena Guillaume de Lamarck, kuris nešė "Ardėnų šernas", kuri yra aprašyta seras Walter Scott romaną slapyvardį palikuonis "Quentin Durward".
 6. Antuino pilis, viena iš garsiausių Belgijos pilių yra Hahno provincijoje netoli Tournai; jis turi garsios de Lin šeimos. Ta pati šeima priklauso pilyje Beloel (Belel, Belell).
Antuino pilis Pilies buljonas Walseno pilis
Wojewo pilis Korožio pilis Ekuzin-Lalen pilis
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

32 − = 24

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: