Kasablanka – paplūdimiai

Kasablanka - paplūdimiai

Kasablanka yra tikras Maroko simbolis. Didelis uostas, verslo ir kultūros sostinė, miestas, kuris, nepaisant turistų gausos, sugebėjo išlaikyti savo spalvą ir tapatumą. Štai kodėl turistai čia atvyksta, juos traukia maži jaukūs namai ir prabangūs viešbučiai, mečetės, kitos pramogos ir turtingos paplūdimio atostogų galimybės. Apie paplūdimio atostogas Kasablankoje mes kalbėsime šiame straipsnyje.

Geriausi Kasablankos paplūdimiai

Visų pirma, reikėtų pažymėti, kad dauguma miesto paplūdimių buvo sukurti dirbtinai. Tuo pačiu metu jų vargu ar galima atskirti nuo natūralių. Geriausi Kasablankos paplūdimiai yra smėlio. Tai yra: Ain Diab, Buznik paplūdimys, Kornvalis.

  1. Ain Diabas. Šis paplūdimys yra populiariausias Casablanca. Jo populiarumo paslaptis, visų pirma, jo vietoje. "Ain Diab" yra netoli miesto centro. Todėl ten visada yra daug žmonių. Beje, ne visada galima plaukti. Tai trukdo didelėms bangoms. Todėl netoli paplūdimio buvo įrengti baseinai, tarp kurių yra ir baseinai vaikams. Baseinai yra naudingi jums ir jei esate šilto vandens gerbėjas. Vandenis vandenyje yra kietas bet kokiame ore.
  2. Buznik paplūdimys yra už miesto ribų, tarp Kasablankos ir Rabato to paties pavadinimo mieste. Tai rojus banglentininkams ir turistams, kurie mėgsta aukštą bangą.
  3. Iš anksčiau pateiktų parinkčių Corniche paplūdimys visų pirma skiriasi didelėmis kainomis. Nėra biudžeto poilsio vietos. Elitiniai paplūdimiai, malonūs akis su sniego baltu smėliu ir permatomi Atlanto vandenyno vandenys. Kornvolas suteikia lankytojams viską, ko jums reikia gero prabangių atostogų metu.
Ain Diabas Paplūdimys Kornvalis
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 89 = 97

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: