Zagradza | designremont.net

Zagradza

Zagradza

"Viduržemio jūros perlas" - taip dažnai vadinama didinga Juodkalnija vietos gyventojų ir daugybė keliautojų. Ši šalis yra tikras rožių smėlio paplūdimių, didingų kalnų, greitų upių ir, žinoma, istorinių architektūros paminklų rojus. Vienas iš geriausių vietų apsistoti šiame stebuklinga regione yra laikoma šiek tiek žinomas miestas Zagradzhe (maskuoja), kai Jūs lankotės, kad kiekvienas galės pasinerti į savita kultūra Juodkalnijos ir atidžiau pažvelgti su vietos tradicijomis ir papročiais.

Bendra informacija

Zagradza yra nedidelis gyvenvietė Juodkalnijos pietuose, netoli nuo Sutomore miesto. Pagal statistinius duomenis, pastaraisiais metais gyventojų skaičius išaugo, ir šiandien kaimo teritorijoje gyvena apie 200 žmonių - daugiausia vietinių juodkalniečiai ir serbai, kurių amžiaus vidurkis yra 42,5 metų.

Kalbant apie orą, klimatas Zagradje yra šiltas ir vidutiniškas. Vidutinė metinė temperatūra yra + 8,5 ° C. Nepaisant didelio kritulių kiekio sausumoje, šis mažas miestas yra populiari turistų lankoma vieta ir vienas iš geriausių šalies kurortų.

Atrakcionai Zagrejus

Zagradza pirmiausia tapo žinoma kaip nuostabus kurortinis miestas, kuriame daugelio keliautojų pagrindinės ir mėgstamiausios paminklai yra:

 1. Malevik paplūdimys. Viena iš geriausių vietų atsipalaiduoti Adrijos pakrantėje. Paplūdimyje yra įdomių lankytinų vietų daug, be to, Maljevik taip pat žinomas dėl savo gydomųjų purvo, kuris padeda odai ir kraujagyslių ligų.
 2. Paplūdimys Zagradoje

 3. High-Nehai tvirtovė. Kitas vietinis atrakcionas, kurį reikia aplankyti kelionės metu Zagradzhe. Fortas turi ilgą istoriją, kaip parodė iš trijų skirtingų kultūrų, esančių jos teritorijoje. Vadovams ir patyrusiems vadovams rekomenduojama vakarą aplankyti tvirtovę, kad surastų stebuklingą saulėlydį.

Maitinimas ir apgyvendinimas

Kadangi Zagradza nesiskiria, turizmo infrastruktūra čia yra menkai išvystyta. Visame mieste yra tik keletas viešbučių ir viešbučių, kurių geriausi, remiantis apžvalgomis, yra:

 • Vila Oktopus;
 • Viešbutis "Fleur de Orange";
 • Vila Gerbera;
 • ATSITINKAME butą.

Viešbutis

Miestuose yra ir keletas maitinimo įstaigų: kelios kavinės ir 2 restoranai namuose. Iš Juodkalnijos patiekalų, kuriuos verta pabandyti Zagradoje, populiariausia tarp turistų yra:

 • žuvies sriuba "chorba";
 • kepta ėriena;
 • kotletai "Pleskavitsa";
 • "tsitsvara" koše.

Žuvies chorba yra populiari patiekalas Zagredeje

Kaip ten patekti?

Zagradje miestas yra tik 20 min. Nuo pagrindinio valstybinio jūrų uosto ir vieno iš populiariausių Juodkalnijos miestų - baro. Tokį atstumą galite įveikti taksi arba autobusu. Tvarkaraštis turėtų būti iš anksto nurodytas vietinėje autobusų stotyje.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 30 = 31

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: