Nairobi - atrakcje | designremont.net

Nairobi – atrakcje

Nairobi - atrakcje

Nairobi, da stolica Kenii, położona prawie NA równiku, zaledwie 130 km poniżej. Większość turystów, którzy zdecydują się odwiedzić kraj, przybywających tu było przez za Miasto, przybywających samolotem i lądowania na lotnisku imienia Jomo Kenyaty, pierwszego prezydenta Kenii. Oczywiście każdy turysta jest zainteresowany tym, co MOŽNA zobaczyć w Nairobiju. Omówimy da bardziej szczegółowo w naszym artykule.

Zabytki architektury

W mieście jest wiele ciekawych budynków. Warto zobaczyć Clock Tower, położony w samym sercu Nairobiju, The National Archives, mauzoleum Jomo Kenyaty - Pierwszy Županski Kraju, Kenii Parlament, ktorý przyciąga turystów nie tylko ze względu na arhitektom, ale także Fakt, Ze Afryka jest otoczony roślinnością.

Miasto ma także wiele interesujących świątyń: cerkiew SW. Marka, świątynie hinduistyczne, ktoré znajdują się w dzielnicy indiańskiej, Świątynia Sikhów, meczety. Jednym z najpiękniejszych jest meczet Jami lub meczet w Piątek, zbudowany W 1906 Roku w stylu ske Mogołów. Katedra Świętej Rodziny m Nairobija jest Główna katolicką Świątynia Kraju; da na służy Jako Departament Arcybiskupi. Katedra jest jedyną Mala bazyliką w Kenii. Również powinieneś zobaczyć I anglikańską świątynię - Katedrę Wszystkich Świętych, zbudowaną w stylu gotyckim.

Pamiętaj, aby odwiedzić Bomas-of-the-Kenia - turystycznej miejscowości niedaleko Nairobiju, gdzie jest stale wystawę sztuki i rzemiosła ludów Kenii pracy i czasu SA grupy MUZYCZNE i taneczne, od czasu storiti czasu. J, oczywiście, nie MOŽNA uzyskać pełny wrażenie mieszkańców stolicy i jej okolic, bez wizyty w Vas trg - Duża rozrywka i zakupy kompleks, gdzie jest zarówno Rynek żywności i butiki Z Marka i markowe ubrania, w ktorých MOŽNA dokonać Szeroka igri sklepów, odwiedzić masaż BIURO i spa lub Po prostu distančnik z przyjemnością.

Mauzolej Jomo Kenyata Wnętrze kościoła Sagrada Familia Kościół św. Marka
Wieża zegarowa Rynek wioski Bomas z Kenii

Muzea

  1. Muzej Kolejnictwa v Nairobiju je najbolj priljubljena turistična ponudba v moških. Został otwarty w 1971 roku. Podstawą ekspozycji je kolekcja zebrana przez Freda Jordana, pierwszego kuratora muzeum. Tukaj lahko zobaczyć stari lokomotywy, wagony, zmotoryzowane veslanje kolejowe, różne urządzenia kolejowe. Prikaži več fotografij muzeum są wciąż w ruchu!
  2. Muzeum Narodowe Kenii muzeum poświęcone historii i kulturze kraj. Pracuje iz leta 1930, ki je začel nositi ime Muzeum Kordon. Jego je obogatil z znanjem znanega dopisnika po vzgojitelju niepodległości po Kenięu. Muzeum posiada bogatą kolekcję antropologiczną.
  3. Notranji muzej - Muzeum Karen Blixen - je najlepše mesto v samem središču, oddaljeno 12 km od mesta. Znani duhovni pisarji so se odločili za domovino, kjer so obiskovalci obiskali svoje muzeje s svojimi imeni, od leta 1917 do 1931.

Miłośnicy sztuki Beda zainteresowani odwiedzeniem Shifteye galerija, gdzie wystawy fotografii i malarstwa artystów współczesnych, Nairobi galerija, w której odbywają się rozmaite wystawy sztuki i stałych domów zbiór dziedzictwa afrykańskiego, zebrane przez zmarłego wiceprezesa Kenii, Joseph Murumbi, Banan Hill Art Gallery, ktorá eksponowana obrazy i rzeźby współczesnych artystów Z Kenii i innych krajach Afryki Wschodniej, godown art center, jest multidyscyplinarnym ośrodkiem sztuki współczesnej.

Muzeum Narodowe Kenii Galeria sztuki Banana Hill Wejście do muzeum kolejowego
Muzeum Karen Blixen Ekspozycja Galeria Nairobi Centrum sztuki GoDown

Parki

Nairobi jest bogate w atrakcje przyrodnicze w mieście i jego okolicach jest wiele parków i rezerwatów, ktorých zadaniem jest zachowanie wyjątkowej natury Kenii. Bezpośrednio na skraju miasta znajduje się Park Narodowy Nairobi. Został założony W 1946 Roku i zajmuje powierzchnię 117 metrów kwadratowych. km. Jest domem dla ogromnej liczby gatunków zwierząt i okolo 400 gatunków ptaków. W parku znajduje się sierociniec dla zgubionych rodziców zabitych i nosorożca.

Na terenie miasta znajdują się ogrody Uhuru - parku kultury i Rekreacji, głównego miejsca odpoczynku dla mieszkańców stolicy Kenii. Jest TU dużo roślinności, A także jezioro, w którym MOŽNA pływać. Godne polecenia Sa także Arboretum Nairobi i Ogrody Giovanni.

Słynne Centrum Żyrafy znajduje się na przedmieściach Nairobi, Karen. Tukaj je Rothschilda, ki je pripravljena za preživetje.

Park Uhuru Javani Gardens Rezydencja żyrafa
Arboretum Mieszkaniec Snake Park Park Narodowy Nairobi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

17 + = 27

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: