Paphos lub Larnaca – co jest lepsze?

Paphos lub Larnaca, co jest lepsze

Wybierając Sie na wakacje na Cyprze PO RAZ Pierwszy, podróżni zazwyczaj Maja storiti wyboru odpowiedni Kurort. Ješli je zelo blizu problemu tego wyboru, deset artykuł jest właśnie dla Ciebie. Najpopularnejše kurorty na Cyprze v Pafos in Larnaka. Istnieje jednak znaczna różnica między nimi i byłoby bardzo obraźliwe dokonanie złego wyboru. Spróbujmy WIEC rozgryźć, co jest lepsze - elegancki Paphos czy skromny Larnaca?

Klimat

Odnośnie temperatury powietrza i wody, pomimo faktu, Ze Larnaka znajduje się na wschodnim wybrzeżu, A Paphos na zachodnim wybrzeżu, temperatury w nich praktycznie nie różnią się. Jedyny raz - w Pafos nie jest tak gorący.

Zalety i cechy Paphos in Larnaca

Paphos za luksusowy Kurort dla osób, ktoré nie Sa obciążone obowiązkami rodzinnymi i potrzebują ekonomii. Tutaj skoncentrowano ogromną liczbę propozycji dla Miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Procedury SPA, jazda Konna, nurkowanie i snorkeling, wycieczki i zajęcia rekreacyjne SA storiti Twojej dyspozycji. Ponadto, Paphos, Ze ICH dom jest bardzo ciekawe zabytki wyspy, takie jak królewskich grobowców, parku Archeologicznego w Kato Pafos, Łaźnie Afrodyty, Katakumby SW Solomon Chrysoroyiatissa klasztoru i Petra tou Romiou - słynny skály Afrodyty. WIEC dla dociekliwego umysłu Paphos będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pafos Park Archeologiczny w Pafos Królewskie groby (Paphos)
Klasztor Chrysoroyatis Zamek w Pafos Petra tu Romiu

Z kolei, Larnaka - Miejsce wyposażone w różnych sklepach i centrach handlowych, placów i chodników nu wózkach w obsłudze, co jest bardzo ważne dla młodych Matek i Ojców. Larnaka jest głównie skoncentrowany na budżet samotnie, WIEC nie znajdziesz tutaj drogie i głośno rozrywki. Atrakcje wystarczającej tutaj, w tym Hali Sultan Tekke, Starożytny Kition, słynne Slone jezioro, Kościół św Łazarza, przetrwała od czasów bizantyjskich, A Choirokoitia Zamek w Larnace, ktorý w średniowieczu byl Otomanskega twierdzy. Miasto i jego okolice zapewniają trasy, ktoré Beda szczególnie interesujące dla osób podróżujących z dziećmi.

Larnaka Kition Larnaca Zamek Larnac
Kościół św. Łazarza Solarno jezero larnaca Meczet Hala Sultan Tekke

Wady kurortów

Biorąc pod uwagę jedynie braki tych ośrodków, warto zauważyć, Ze Pafos jest nieprzygotowany na przybycie małych podróżnych. W mieście nie ma absolutnie żadnej rozrywek dla dzieci, A ogólnie odpoczynek w Pafosie Z dzieckiem nie będzie bardzo dogodny.

Z brezpogojno povezavo Larnaki z nizko infrastrukturo rozrywkowa. Młody i energiczny, najprawdopodobniej znudzi się Po kilku dniach stania nu słońcu i kąpieli w ciepłym morzu. Przy okazji, o morzu. W Pafos woda według turystów je znacznie czystsza niż w Larnace.

Wnioski

Dla turystów budżetowych, rodzin z dziećmi lub emerytów, lub Po prostu dla Miłośników całej reszty leniwych w palącym słońcu, najlepszą opcja będzie Larnaka. PLAZE w Pafos SA również uważane ZA jedne Z najlepszych NA Cyprze, WIEC jeśli nie jesteś nieśmiały w finansach, takich jak aktywne wakacje i wszelkiego rodzaju zatłoczone zajęcia, IDZ tutaj i nie wahaj prikaže - deset Ośrodek jest właśnie dla Ciebie. Jeśli chodzi O Zakwaterowanie, w Larnace i Pafos jest wystarczająco dużo hoteli, jeśli chodzi o portfel i SMAK.

Aw innych sprawach, jak da jest śpiewane w słynnej piosence, pomysł o sobie, Sam zdecyduj, czego dokładnie oczekujesz od tego odpoczynku i czego chciałbyś uniknąć. W każdym razie wszystkie kurorty Cypru SA pełne miłych niespodzianek, WIEC nu pewno nie przegrasz.

Plaże Paphos Nabrzeże w Larnace
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: