Plaże Chile

Plaże Chile

Niesamowity kraj Čile, rozciągający się wzdłuż andyjskiego systému górskiego i otwierający się na Pacyfik, jest doskonałym nadmorskim kurortem. Pomimo tego, Ze w Argentynie i Brazylii Linia brzegowa jest bardziej zaprojektowana dla najbardziej wymagających turystów, Čilu oferuje również eleganckie PLAZE Z białym piaskiem, tropikalną roślinnością i dobrymi warunkami narediti Rekreacji. Miejsca te Sa odpowiednie zarówno dla fanów mierzonego Święta nu plaży, jak i dla koneserów aktywnego i sportowego wypoczynku Z deska surfingową pod pachami.

Podróżując PO Kraju i odwiedzając plaže, najlepiej wybrać wynajęty samochód. Należy zauważyć, Ze stan dróg m Chile jest najlepszy m całej Ameryce Łacińskiej, ki każda osoba, ktorá ukończyła 21 lat, może wypożyczyć samochód Z prawami i paszportem.

Zebrawszy prikaže na wycieczce, warto zapoznać się ze zdjęciami plaz w Čile aby zorientować się, na czym polega zatrzymanie się przed prezentowaną różnorodnością opcji. Oto tylko niektóre Z plaz, ktoré możesz odwiedzić.

1. Plaża Pichilemu (Pichilemu).

Znajduje się 20 Minut od centrum Pichilemu. Jest bi jedno Z ulubionych miejsc storiti surfowania, tutaj MOŽNA złapać wystarczająco Duża Fale. Dla rodzin plaża nie jest odpowiednia, ponieważ nie ma koniecznej urozmaiconej infrastruktury. Wybrzeże jest dosc opustoszałe, tu i tam MOŽNA spotkać NAMIOTY Miłośników "dzikiej" Rekreacji. Piaszczysta plaża Rožni się od wielu innych w Chile ponieważ Piasek tutaj jest ciemny, ki wybrzeże otoczone jest głazami i skałami, krajobraz jest skalisty, co sprawia, že krajobraz jest niezwykle malowniczy.

Plaża Pichilemu

2. Plaża Anakina.

Jest do najbradziej niedostępna, ale jednocześnie ena z najpiękneejszych plażami. Znajduje się na Wyspie Wielkanocnej i MOŽNA storiti niej dotrzeć tylko lecąc samolotem, ktorý zajmie Okolo 5 godzin na czas. Ale raz na miejscu możesz cieszyć się niesamowitym widokiem, ktorý wyjaśnia niesamowitą popularność plaży wśród podróżników. Najlepszym okresem do odwiedzenia Anaken je okresen od oktobra do marca, saj je to resnično.

Plaža Anakin

3. Plaża w Renyaka (Reñaca).

Ta plaža je kohana z oskrbo z ladjo, ki se nahaja v osrčju oceana. W przeciwieństwie narediti Pichilemu, Renyaka ma wiele kawiarni, sklepów Z pamiątkami, Domki SA oddane narediti wynajęcia. Možno najti le 15 minut od centra mesta Valparaiso. Plaża jest otoczona jednymi Z najlepszych hotelov w Ameryce Łacińskiej, ktoré nigdy nie SA Puste podczas sezonu surfingowego.

Plaża Reagnac
4. Plaża Los Piqueros.

Znajduje się na terenskem parku naroda, ki je oddaljeno 40 km od mesta Chanaral. Wstęp na terenu parku je płatny, 4 $. Droga do parku jest doąć niebezpieczna, nie jest asfaltowana. Plaža je doživetja, ki se nahajajo v središču mesta. Los Piqueros je idealen do ekstremalnego wypoczynku. Przed zamknięciem parku na plaži pracują ratownicy.

Plaża Los Locales

5. Plaża La Virgen.

Plaża znajduje się nu liście plaz m Čilu i jest uważana ZA Jedna Z najlepszych. Znajduje się 35 km od Bahia Inglesa (angielska Zatoka) w pobliżu miasta Coquimbo (Coquimbo). Ze względu na na, Ze znajduje się w zatoce, jest lazurowo-czysta WODA i nie ma wysokich FAL, dlatego odpoczynek nu Tej plaży będzie odpowiedni dla rodzin z małymi dziećmi. Ponadto, będzie cieszyć się najczystszym białym piaskiem i Dobra infrastruktura: nu plaży jest wiele kawiarni, w ktorých MOŽNA JESC świeże owoce morza i delektować się koktajlami. Na La Virgen przez Cala dobę Sa na służbie, i parkiranje jest dostępny (koszt jednego dnia parkiranje jest 12 USD). Ponadto na brzegu wynajęty jest Mały bungalov, ktorý może pomieścić na noc.

Plaża La Vergen

6. Kintai.

Mniej niz 50 lat temo w tym mieście działały wieloryby, obecnie uważane jest ZA jedno z najlepszych dla całej rodziny. Plaża jest wyposażona m duże centrum nurkowania Z doświadczonymi instruktorami, SA kawiarnie i restauracje przez Cala dobę, wiele HOTELI w mieście znajduje prikaže na pierwszym wybrzeżu Tej plaży. Głównym CELEM nurków przybywających z całego świata jest stara Łódź rybacka, Zalana u wybrzeży Valparaiso, naredite której każdy chce nurkować, obejrzeć ja lub zrobić zdjęcie.

Kintai plaža

7. Zapallar.

Ta plaża jest uważana ZA najbardziej malowniczą nie tylko w Valparaiso, ale także w całym Čilu. Dzięki pięknemu śnieżnobiałemu piaskowi, turkusowym falom i zielonym wzgórzom, ta plaża štala się rajem dla zakochanych par i miejscem rejestracji małżeństw. Pomimo tego, že na Miejsce jest uważane ZA bardzo Popularne, nie jest ZBYT hałaśliwe i MOŽNA się zrelaksować zarówno jako rodzina, jak i przyjazna firma.

Plaża Zállár

8. Algarrobo.

Algarobbo - najpopularniejszy wśród Miłośników nurkowania i aktywności na świeżym powietrzu. Woda je przezroczysta z nizkim falami in białym piaskiem. W tym miejscu możesz ćwiczyć podwodnełowy i wędkarstwo. Wokół plaży znajduje się wiele miejsc na wycieczki in spacery.

Plaża Algarrobo

9. Plaża miejska v Valparaiso.

Plaża miejska Valparaiso je brezplačna brezplačno. Za boljše počutje in počitek v športnem podjetju z glasbo in športnimi plažami. Tukaj lahko uživate v surfanju, uživanju, organizaciji in uživanju v celotni sliki. Na plaži so na voljo kavarni in bari z rožnim menijem.

Plaża miejska v Valparaiso

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

78 − 70 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: