Posadas

Posadas

Susipažinimas su nauja valstybe neturėtų apsiriboti tik apsilankymu tik jos sostine ir pagrindinėmis jo vertybėmis. Kelionė į provincijų miestus ir apylinkes padės jums tinkamai suprasti visos valstybės gyvenimą, geriau išmoksti savo istoriją, susipažinti su įprastų žmonių kasdieniu gyvenimu. Keliaudami Argentinoje, nekreipkite dėmesio į tokį nedidelį miestą kaip "Posadas". Jis keliaus įvairią kelionę ir paliks malonius įspūdžius ir prisiminimus.

Bendra informacija

Posadas miestas yra Misioneso provincijos centras, įkurtas 1615 m. Miestas įsikūręs Argentinos šiaurės rytų dalyje pietinėje Parano upės pusėje. Kaimo plotas yra 965 kv. M. km, o mieste gyvena daugiau nei 350 tūkstančių žmonių.

Posadoje yra gerai išvystytos pramonės šakos:

 • maistas;
 • tabakas;
 • baldai;
 • pastatas.

Didelė miesto biudžeto formavimo dalis yra "Mate" arbatos gamyba ir pardavimas. "Posadas" yra vienas didžiausių gamintojų Argentinoje. Dėka tilto Puente Internacional San Roque González de Santa Cruz, jungiantis Argentinos gyvenvietę su Paragvajaus Encarnación, tarptautinė prekyba ir turizmas sparčiai vystosi čia.

Oras sąlygos

Posados ​​klimatas yra dėl jo geografinės padėties: miestas yra prie Gran Chaco (šlapios pelkės) ir subregioninio Misioneso miško sienos. Todėl nėra aiškios padalijimo į sausą sezoną ir lietingą sezoną. Krituliai regione krito vidutiniškai per metus. Vidutinė metinė oro temperatūra mieste yra 25 ° C, vasarą šis skaičius didėja.

Ką pamatyti?

Posaduose lankytojai gali naudotis tokiais muziejais:

1
 • vaizduojamasis menas L. B. Areko;
 • gamtos istorija - atstovavo XVII-XVIII a. Jėzuitų fabratų istorija;
 • istorijos ir archeologijos - yra eksponatų, atspindinčių Guarani indų kultūrą.

Architektūros paminklai:

 • Katedra "La Iglesia" "Cathedral de Posadas", esantis pagrindinėje Plaza 9 de Julio aikštėje. Pastatas yra romaniško stiliaus;
 • Vyriausybės rūmai, pastatytas XIX a.

Mėgstamiausia vieta vaikščioti po miestiečius ir Argentinos bei Posados ​​svečius yra Costanera krantinė, kurios puošmena yra "Monumento Andres Guazurari" - paminklas Guarani indėnams.

Monumentas Andres Guazurari Katedra

Miesto viešbučiai ir restoranai

Viešbučių pasirinkimas Posadasas, nepaisant jo mažo dydžio, yra gana geras. Neįsivaizduosite didelių viešbučių mieste, tačiau yra daug puikių apartamentų su rafinuotomis kainomis ir puikiu aptarnavimu. Populiariausi turistai ir racionalus kainos ir kokybės santykis yra šie viešbučiai:

 • Urunday Apart Hotel;
 • "Grand Crucero Posadas Express";
 • RiHotel;
 • Viešbutis "Urbano Posadas".
Posadas viešbučiai Posadas

Jei kiltų klausimas, kur vakarieniauti Posadoje, pirmiausia nuspręsk, kokią virtuvę šiandien norėtum pabandyti. Miestas turi daugybę jaukių vietų, siūlantis įvairias meniu ir malonią atmosferą.

Latino virtuvė patiekiama restorane "La Querencia". Italų virtuvės patiekalai gali būti vertinami Itakuoje. Pirmos klasės desertai yra garsūs restoranu "Heladeria Cremolatti", o už geriausią picą "Posadas" verta aplankyti 40 "Pizza".

Kaip patekti į Posadą?

Posadas oro uostas

Miesto mieste yra nedidelis oro uostas "Aeropuerto Libertador Don José de San Martín", kuriame plaukioja orlaiviai iš kitų didžiųjų Argentinos miestų. Be to, keliaujant tarpmiestiniu autobusu ar išsinuomotu automobiliu galima važiuoti keliu Nr. 12.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

81 + = 90

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Posadas

Posadas

Znalost nové země by se neměla omezovat pouze na návštěvu jejího hlavního města a jejích hlavních atrakcí. Cestování do provinčních měst a okolních oblastí vám pomůže udělat správnou představu o životě celého státu, učit se jeho historii lépe, poznat každodenní život obyčejných lidí. Cestovat v Argentině, nezapomeňte na takové malé město jako Posadas. On bude dělat rozmanitost na vaší cestě a nechat příjemné dojmy a vzpomínky.

Obecné informace

Město Posadas je centrem provincie Misiones, založené v roce 1615. Město se nachází v severovýchodní části Argentiny na jižní straně řeky Parany. Rozloha obce je 965 metrů čtverečních. km a město žije více než 350 tisíc lidí.

V Posadas jsou dobře rozvinuté průmyslové odvětví, jako jsou:

 • potraviny;
 • tabák;
 • nábytek;
 • budova.

Významným podílem na tvorbě rozpočtu města je výroba a prodej čaje Mate. Posadas je jedním z největších výrobců v Argentině. Vzhledem k mostu Puente Internacional San Roque González de Santa Cruz, spojující argentinský osadu s Paraguay Encarnacion, se rychle rozvíjí mezinárodní obchod a cestovní ruch.

Poveternostní podmínky

Posadas klimatu vzhledem ke své zeměpisné poloze: město se nachází na okraji Gran Chaco (mokrá vřesoviště) a subtropických lesích Misiones. Proto není jasné rozdělení do období sucha a období dešťů. Srážky v regionu klesají po celý rok v mírných množstvích. Průměrná roční teplota vzduchu ve městě je 25 ° C, v létě se toto číslo zvyšuje.

Co vidět?

V Posadas jsou návštěvníci těchto muzeí:

1
 • výtvarné umění L. B. Areko;
 • přírodní historie - Historie jezuitských továren XVII-XVIII. Století je reprezentována;
 • historické a archeologické - je reprezentován exponáty odrážejícími kulturu indiánů Guarani.

Mezi architektonické památky patří:

 • Katedrála La Iglesia Catedral de Posadas, který se nachází na hlavním náměstí Plaza 9 de Julio. Budova je v románském stylu;
 • Vládní palác, postavený v 19. století.

Oblíbeným místem pro pěší mezi občany a návštěvníky Argentině a Posadas je promenáda Costanera, výzdoba, která je v Monumento Andres Guazurari - památník Guarani Indy.

Monumento Andres Guazurari Katedrála

Hotely a restaurace města

Výběr hotelů v Posadas, i přes menší rozlohu, je poměrně dobrý. Nenechte si exkluzivní hotely ve městě, a zažijte fantastické nabídky. Zvolíte si takové prázdniny, jaké si přejete. Nejpopulárnější mezi turisty a racionální poměr ceny a kvality jsou tyto hotely:

 • Urunday Apart Hotel;
 • Grand Crucero Posadas Express;
 • RiHotel;
 • Hotel Urbano Posadas.
Posadas hotely Restaurace Posadas

Pokud se vyskytne otázka, kde se ve Posadase podává večeře, pak se nejprve rozhodněte, jaká dnešní kuchyně světa byste chtěli vyzkoušet. Město má mnoho útulných míst, které nabízejí pestré menu a příjemnou atmosféru.

Latino-americká kuchyně je v restauraci La Querencia. Jídlo v italské kuchyni lze ocenit v Itakua. Prvotřídní restaurace je známá pro své dezerty Heladeria Cremolatti, ale pro nejlepší pizzu v Posadas měli navštívit Pizza 40.

Jak se dostat na Posadas?

Letiště Posadas

Ve městě je malé letiště Aeropuerto Libertador Don José De San Martín, které jezdí z jiných velkých měst Argentiny. Dále je možné cestovat meziměstským autobusem nebo pronajatým automobilem po dálnici č. 12.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

57 − 51 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: