Zagradzha | designremont.net

Zagradzha

Zagradzha

"Perla Středomoří" - tak často nazývaná nádhernou Černou Horou místními obyvateli a četnými cestovateli. Tato země je skutečným rájem růžových písečných pláží, majestátních hor, rychlých řek a samozřejmě historických památek architektury. Jeden z nejlepších míst k pobytu v tomto kouzelném kraji je považován za málo známé městečko Zagradzhe (ukryje), když navštívíte, že všichni budou moci ponořit do rozlišovací kultury Černé Hory a podívejme se blíže s místními tradicemi a zvyky.

Obecné informace

Zagradzha je malé osídlení na jihu Černé Hory, nedaleko města Sutomore. Podle statistik v posledních letech počet obyvatel rostl a dnes na území obce je domovem asi 200 lidí - většinou původních Černohorci a Srbové, jejichž průměrný věk je 42,5 let.

Pokud jde o počasí, klima v Zagradje je teplá a mírná. Průměrná roční teplota je + 8,5 ° C. Navzdory značnému množství srážek i v suchých měsících je toto městečko oblíbenou turistickou destinací a jedním z nejlepších středisek v zemi.

Zajímavosti města Zagrej

Zagradzha se proslavil především jako nádherné letovisko, ve kterém jsou hlavní a oblíbené památky mnoha cestujících:

 1. Pláž Malevik. Jeden z nejlepších míst k odpočinku na pobřeží Jaderského moře. Na pláži je mnoho zajímavých turistických atrakcí, navíc Maljevik také známý pro své léčivé bahno, které pomáhá s kůží a kardiovaskulárními chorobami.
 2. Pláž v Zagradži

 3. Pevnost High-Nehai. Další místní atrakcí, které je třeba navštívit během výletu do Zagradzhe. Pevnost má dlouhou historii, o čemž svědčí skutečnosti ze tří různých kultur, které se nacházejí na jejím území. Průvodci a zkušení průvodci se doporučují, aby se večer vydali na prohlídku pevnosti a našli magický západ slunce.

Stravování a ubytování

Vzhledem k tomu, že se Zagradzha nelíbí, je turistická infrastruktura zde málo rozvinutá. V celém městě je jen několik hotelů a hotelů, z nichž nejlepší jsou podle recenzí:

 • Vila Oktopus;
 • Hotel Fleur de Orange;
 • Vila Gerbera;
 • VÍTEJTE BYT.

Hotel Fleur de Orange

K dispozici je také několik cateringových zařízení ve městě: několik kaváren a 2 restaurace pro domácí vaření. Z černohorských pokrmů, které stojí za to v Zagradu, nejvíce populární mezi turisty jsou:

 • rybí polévka "chorba";
 • pečené jehněčí;
 • kotlety "Pleskavitsa";
 • kaše z tsitsvary.

Rybí chorba je oblíbeným místem v Zagradu

Jak se tam dostat?

Město Zagradje je vzdáleno pouhých 20 minut od hlavního přístavu země a jednoho z nejoblíbenějších měst Černé Hory - Bar. Tuto vzdálenost můžete překonat taxíkem nebo autobusem. Harmonogram by měl být předem určen na místní autobusové stanici.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 47 = 54

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: