Diéta na chudnutie z programu “Zdravie” s Malyshevou

Diéta Malysheva

Diéta pre chudnutie z Malysheva bol vždy populárne, pretože nielen že dlho populárnej televíznej moderátorka a vzbudzuje dôveru, takže stále vyzerá dobre, čo umožňuje odhadnúť, že v skutočnosti nevie, niektoré tajomstvá chudnutie a udržanie váhy.

Diéta na chudnutie Elena Malysheva: výnimky

Diéta je založená na metóde Malysheva na zníženie výživy produktov obsahujúcich akýkoľvek typ tukov - rastlinných i živočíšnych. To isté platí pre stolovú soľ. Je to však len špička ľadovca. Ak chcete účinne schudnúť, budete musieť tiež odmietnuť nasledujúce produkty:

 • výrobky z múky, sladké pečivo;
 • zemiaky, mrkva, repa;
 • čistý cukor;
 • ryže;
 • akékoľvek alkoholické nápoje.

Bolo by žiaduce urobiť rezerváciu naraz, že diéta podľa Malyshevovej techniky predpokladá prácu na sebe počas 1-3 mesiacov. Výsledky budú pomalé, ale rastú a súčasne trvajú dlho. Okrem toho, taká strata hmotnosti nepoškodí vaše zdravie, ale pomáha vyčistiť telo a všeobecne zlepšiť vaše zdravie.

Malysheva: základ stravovania pre chudnutie

Každá strava má svoje vlastné pravidlá, dodržiavanie ktorých umožňuje dosiahnuť optimálny výsledok. Takže ich zvážte:

 1. Je zakázané vyhladovať. Hunger blokuje metabolizmus a spôsobuje, že telo využívať energiu striedmo, a je nutné, aby metabolizmus sa zrýchľuje, a aktívne sa spaľovať tuk.
 2. Je dôležité dodržiavať zlomok stravy - jesť malé časti 5 krát denne. V skutočnosti to nie je veľa: raňajky (asi o 8.00 hod.), Obed (štandardné od 12-13 hod.), Večere (18-19 hodín). K takejto bežnej schéme sa pridáva druhá raňajka (asi 10 hodín) a občerstvenie (približne o 16.00 hod.), Na ktoré sa má jesť čerstvé ovocie.
 3. Použite jednu z mnohých kalkulačky kalórií a telesných parametrov, ktoré možno nájsť na internete vo verejnej doméne, aby zistili, koľko kalórií treba konzumovať denne (je potrebné zadať aktuálnu výšku, druh fyzickej aktivity, pohlavia, veku a požadovanej hmotnosti, nie ten, ktorý je teraz). Držte sa výsledkov. Zvyčajne pre dievčatá, ktoré chcú vážiť asi 50 kg, je toto číslo 1200 kalórií za deň, a tí, ktorí chcú vážiť 60 kg, musíte jesť asi 1500 za deň.
 4. Strava na úbytok hmotnosti z Malyshevy ovplyvňuje aj psychologický aspekt. Počas jedla musíte upraviť telo na správnu prácu: "jesť na zdravie, kŕmim vás." Takže telo vynakladá kalórie na udržiavanie vnútorných orgánov a nie na hromadenie zásob tuku.

Všetky tieto pravidlá hovoria o strave len vo všeobecnosti a pravdepodobne ste sa zmätili o tom, čo sa dá a čo nemožno urobiť. Aby sme vám uľahčili navigáciu, pozrite sa na približné menu pre deň, v ktorom sú všetky produkty jasne uvedené.

Proteín-uhľohydrátová diéta Malyshevoy - menu

Nezabudnite, že táto diéta sa musí upraviť podľa toho, koľko kalórií máte denne jesť. Tento riadok nemôžete prekročiť. Takže menu:

diéta chudnutie bábätka batoľa

 1. raňajky. Ovesná kaša na vode, pohár beztukového jogurtu alebo kefír.
 2. Druhá raňajky. Pár jabĺk alebo mandarínok.
 3. obed. Výber: ryby, kuracie mäso, mäso, pár vajec.
 4. Popoludňajšie občerstvenie. Pár jabĺk alebo mandarínok.
 5. večera. Šalát z čerstvej zeleniny (kapusta, uhorka, paradajka alebo zmiešaný), odtučnený jogurt, varené vajíčko alebo tvrdé vajce.

Samozrejme, že okrem ponuky produktov povolené všetky ostatné, ale najdôležitejšia úloha - vzdať sa zoznam zakázaných produktov, a v žiadnom prípade nebude presahovať hranice prípustné kalórií.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: