Kefír-jablková diéta

kefír jablková diéta

Mnoho ľudí sa nemôže len odmietnuť sami v sladkých a tučných - hľadajú obmedzenejšie možnosti, na ktoré môžete rýchlo a efektívne schudnúť. Kefír-apple diéta v tomto smere prekvapivo dobré: je to aj s nízkym obsahom tuku, a nespôsobuje hlad, a umožňuje rýchlo vidieť výsledky. Skvelá možnosť pre tých najnáročnejších! Bohužiaľ, rovnako ako všetky diéty, to nevyhovuje všetkým, a ak máte akékoľvek ochorenie vnútorných orgánov, najmä tráviaci trakt, je možné ho používať len so súhlasom lekára.

Kefír a jablká: diéta

Najjednoduchší variant takejto strave zahŕňa päť jedál, pri ktorých budete jesť asi kilogram jabĺk a jedného litra 1% jogurtu - zakaždým, keď neúplný sklo jogurt a jablko. Pred spaním si môžete dovoliť ďalšie malé jablko. Odporúča sa vybrať nie príliš sladké, ale nie príliš kyslé odrody. Okrem toho môžete piť zelený čaj a vodu v akýchkoľvek množstvách.

Vo všeobecnosti je táto 7-dňová diéta pre kefír a jablko pomerne komplikovaná a ľudia, ktorí sa venujú duševnej práci, budú cítiť viac ako ostatní. V tomto prípade sa odporúča dovoliť niekoľko sladkých jabĺk v tretí a štvrtý deň. Táto strava je nevyvážená a neodporúča sa jej viac sedieť.

Kefír-jablková strava po dobu 9 dní

Ďalšia možnosť, ktorá je vypočítaná o niečo viac ako týždeň, prináša vynikajúce výsledky, a ak budete mať strava po strave, účinok sa môže zachovať. Táto možnosť je však dosť ťažká a môže ju použiť len plne zdraví ľudia.

Rovnako ako v predchádzajúcej verzii, všetky tieto produkty by mali byť rozdelené na 5-6 recepcií a spotrebované rovnomerne po celý deň. Menu je ľahko zapamätateľné:

  1. Počas prvých troch dní: jeden a pol litra tukového jogurtu denne.
  2. V druhých troch dňoch: jeden a pol kilogramov čerstvých jabĺk denne.
  3. Počas tretích troch dní: a pol litra odtučneného jogurtu denne.

Odporúča sa, aby sa vitamíny, vrátane vitamínov B, A a C, navyše pridali, keďže do stravy sú zahrnuté len dve potraviny a nemôžu poskytnúť telu všetky potrebné prvky.

Cesta zo stravy kefír-jablko

Bez ohľadu na vašu stravu potrebujete kompetentnú cestu. Tam len hádzať jablká a jesť na vyprážané steaky, telo sa jednoducho nedokáže vyrovnať s bremenom, ktorý padol na neho a začať aktívne ukladať tuk, čo nielen zachráni výsledky, ale aj zvýši hmotnosť.

To je dôvod, prečo sa odporúča postupne odísť za niekoľko dní. Ponúkame mäkkú schému pre výstup, v ktorej je diéta s kefírmi a jablkami doplnená o kuracie, syrové a potom s inými produktmi:

  1. Prvý deň vydania. Celý deň jesť ako pred kefír a jablká, ale na obed jesť trochu varené kuracie prsia s bylinkami.
  2. kefír jablko diéta 9 dní

  3. Druhý deň prepustenia. Jedzte ako kefír a jablká na raňajky, obed a obed, a na obed a večeru jesť porcie dušených kuracie prsia so zeleninou.
  4. Tretí deň vydania. Na raňajky si pripravte čaj so syrom, na obed - kefír a jablká, na obed - kuracia polievka, na obed - kefír a jablká, na večeru - kuracie prsia s čerstvým zeleninovým šalátom.

Potom sa kuracie prsia môžu nahradiť netukovými rybami alebo hovädzím mäsom, a tak diétne meniť ponuku. Ak budete aj naďalej jesť rovnakým spôsobom, ako je to uvedené v treťom dni produkcie, nebudete mať váhu späť, pretože ide o ľahkú, vyváženú a správnu výživu. Ak chcete zachovať výsledky, odporúčame vyložiť dni kefír-jablko raz alebo dvakrát týždenne.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

95 − 91 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: