Ako vyzera duch?

čo vyzerá ako duch

Každý deň je stále viac a viac signálov od ľudí, ktorí videli duchov a obrázky môžu byť úplne iné. Niekto počuje len hluk, iní pozorujú nepochopiteľnú žiara a niektorí dokázali splniť veľmi skutočné stvorenie s jasnými obrysmi. V sieti nájdete veľké množstvo fotografií, na ktorých môžete zobraziť siluety alebo vidieť nepochopiteľný opar.

Ako vyzera duch?

Najčastejšie sa objavujú destiláty, aby upozornili na hroziace problémy. Mnoho príbuzných, ktorí zažívajú stratu milovaného človeka, vidia svoju realitu a dokonca dostávajú určité znaky. Podľa existujúcich dôkazov je vzhľad ducha sprevádzaný pocitom studenej, podivnej vône, niektorými zvukmi a dokonca posunmi predmetov.

Existujú rôzne druhy duchov:

  1. "Kríza". Vyskytujú sa v situáciách ohrozujúcich život.
  2. Mŕtvi. Ľudia prichádzajú s tými, s ktorými je užší kontakt.
  3. Collective. Tieto duchovia vidí niekoľko ľudí naraz.
  4. Žijúci ľudia. Možno to znie divne, ale sú to duchovia, ktorí reprezentujú živú osobu. K tomu dochádza, ak sú priatelia alebo príbuzní v ťažkej situácii. Zdá sa, že duch to varuje.

Keď hovoríme o tom, ako skutočné duchovia vyzerajú, mnohí začnú opisovať obraz ponúkaný vo filmoch. Zaujímavé je, že v niektorých prípadoch je všetko skutočne takáto a duch je prakticky transparentná látka, ktorá má obrysy ľudskej postavy. Väčšina opisov hovorí, že duchovia sú úplne podobní ľuďom a iba čudné akcie, napríklad prechod cez steny, poukazujú na ich príslušnosť k druhému svetu.

Ako vyzerá skutočný duch v histórii?

čo vyzerajú skutoční duchovia

V histórii existuje niekoľko odkazov na existenciu duchov. Napríklad v starovekom Egypte boli duchovia vyobrazení mŕtvi v trápení ľuďmi s rôznymi zraneniami a zraneniami. Bolo ich nazývané khu. Ľudia na ich zmienku zažili skutočnú hrůzu a upadli do stuporov. V legendách starovekého Babylonu a Grécka sa spomínajú duchovia.

V európskom folklóriu je veľa rozprávok o duchoch, ktoré obývajú hrady, kostoly a iné historické budovy. Duch na cintoríne vyzerá ako ostatné možnosti uvedené vyššie, ale len ľudia s nadprirodzenými mocnosťami ich vidia. Na základe ich slov sa nelíšia od ľudí, s výnimkou, že nie sú tak jasné.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 32 = 40

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: