Znamenie – motýľ sedel na mužovi

znamenie motýľa sedelo na mužovi

Medzi existujúcimi znameniami existuje množstvo tých, ktorí hovoria o niektorých posloviach, ktorí spájajú svet živých so svetom mŕtvych. Niektoré z nich sú spojené s obrazom motýľa: od staroveku sa považuje za dirigenta informácií z posmrtného života.

Butterfly sedel na človeka - interpretáciu významov

Len si všimnite, že to bolo vždy považované za zlé znamenie zabiť motýľ - to znamená priniesť katastrofu do domu alebo priniesť katastrofu tomu, kto ho zabil. Ale prečo sedia na človeka motýle? S najväčšou pravdepodobnosťou chcú niečo varovať, hlásiť niečo dôležité. A to znamená, že takéto informácie sa musia naučiť pochopiť.

Mnohí národov Európy ho spájali s nerušenými a putujúcimi dušami mŕtvych detí, ktoré neboli pokrstené, samovraždami alebo ateistami. V mnohých ľuďoch bol vzhľad motýľa v dome vnímaný ako signál, že čoskoro jeden z členov domácnosti zomrie.

Ale Slovania boli radi, že ju vidia: ak motýľ sedel na mužovi, potom bola považovaná za posla dobrých udalostí - priaznivé cesty, cestovanie, vzhľad hostí v dome. Pravda, ako v každom pravidle, existovali výnimky, alebo radšej upozornenia. Ak sa hmyz posadil na pravé rameno, bolo treba očakávať, že príbuzný navštívi, a ak je naľavo - byť pripravení stretnúť sa s nie príliš príjemnou osobou. Pozitívna stránka takýchto informácií: upozornenie - znamená ozbrojené. V tomto prípade sa vzhľad motýľa nepovažuje za dobré znamenie v dome a, aby sa predišlo problémom, musí byť nevyhnutne uvoľnený, snažiac sa nepoškodiť hmyz.

A ak máte na dlani krásny krásny leták, "pristáť", očakávajte šťastnú vzájomnú lásku.

Butterfly môže nielen letieť do domu, ale, ako sme boli presvedčení, sedieť na osobu: na hlave, na ruke, ak sa motýľ posadil na osobuna akejkoľvek časti tela. Je tu znamenie: motýľ sedel na úpätí človeka. Noha je orgán pohybu a ak si nebeský hosť vybral tvoju nohu za pristátie, budeš pravdepodobne mať cestu: svetlý, plný pozitívnych emócií a príjemných dojmov. Hmyz, ktorý sedí na nohe, je predzvesťou dobrých udalostí a užitočných stretnutí. Čo sa týka realizácie toho, čo má označenie, zvyčajne sa to robí pomerne rýchlo. Ak sa tak nestane, pomôžte si uvedomiť si, čo bude pre vás. Po pochopení toho, čo označenie znamená, ak sa motýľ usadil na osobe, môžete žiť a radovať sa: jeho vzhľad je dobrým znamením.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 7

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: