12 darbo modelių, kurie jau yra virš 70 metų

Ar manote, kad modelio verslo durys automatiškai uždaromos prieš tuos, kurie sulaukę 30 metų amžiaus? Jūs būsite nustebinti, tačiau tai nėra!

Gyvus įrodymas, kad modelių amžius nėra kliūtis, yra darbo modelių, kurie jau yra virš 70 metų. Jie vis dar yra dideli poreikiai, kaip ir jų jaunystėje.

1. Daphne Self

Daphne Self

Įsivaizduokite, Daphne jau 88 metai! Tačiau šis "geriausias" modelis nesiruošia "išeiti į pensiją". Ji taip pat yra energinga ir linksma, kaip ir jaunystėje. Ir dalyvauja parodose, užgesdamas savo šlovės kylančias žvaigždes. Beje, šiandien ji aktyviai bendradarbiauja su "Dolce" Gabbana, Olay, Gap, Michiko Koshino, Nivea, taip pat Tata-Naka. Koks yra "Daphne Self" paslaptis nepalaužiamoje jaunystėje? Patikėkite manimi, tai yra paslėpta už "septynių pilių". Bet vienas dalykas yra tam tikras: visame savo gyvenime aukščiausias modelis niekada nesinaudojo plastikos chirurgų paslaugomis.

2. Kinija Machado

Kinija Machado

Šio aukščiausio modelio gimimo data laikoma griežtai konfidenciali. Nors, atsižvelgiant į ankstyvą modeliavimo verslo karjerą, galime manyti, kad "Chine" jau yra šiek tiek daugiau nei 85 metų. Tuo pačiu metu modelis ir toliau aktyviai dirba. Įsivaizduokite, ji turi keletą kartų per savaitę nuo fotografavimo sesijos! Tik priešingai nei jaunos žvaigždės, kurios, būdamos šlovės viršūnėje, kankina dietą, Kinija maitina tai, ko nori siela. Ji nepripažįsta jokių dietų ir nenaudoja brangi kosmetikos. Jos kredo - viskas turi būti natūrali ir reali. Gal tai yra jos paslaptis?

3. Draugas Winkle

Buddy Winkle

Ši 86 metų žvaigždė nebijo įžeidimų. Ji yra žinoma dėl savo ekscentriškumo. Pavyzdžiui, ne taip seniai Buddy reklamavo atvirą maudymosi kostiumėlį. Ji taip pat turi suknelės, papuoštos marihuanos lapais, padengtos "heroino šukuosiu" ir daugeliu kitų panašių dalykų.

4. Jacqueline Murdoch

Jacqueline Murdoch

"Jacqueline" modelio šlovė prasidėjo jau 82 metus ir jau 3 metus nesumažėjo. Prieš tai ji dirbo šokėja ir tik svajojo apie fotografiją. Matyt, svajonės išsipildo.

5. Carmen Dell'Orefis

Carmen Dell'Орефис

Šis 85 metų modelis pasiekė Guinnesso pasaulio rekordų knygą kaip podiumo karalienė. Beje, pirmoje fotografijoje (tuomet Carmenas buvo 15 metų) žvaigždė buvo atmesta, pasakodama merginai, kad ji nėra pakankamai fotogeniškas. Tada rimtai paėmęs šiuos žodžius, mažai tikėtina, kad "Carmen" taps žvaigždute.

6. Barbara Walters

Barbara Walters

Ši 85 metų moteris yra labai aktyvi. Ji taip daug sujungia sau - rašytojas, televizijos laidų vedėjas ir netgi modelis. Taip, taip, Barbara ir toliau atsitraukia už mados spaudinius.

7. Sophia Loren

Sophia Loren

82 metų Sophie yra nepaklusnus sekso simbolis. 71 m. Ji pasirodė nuogi dėl "Pirelli" kalendoriaus, leidžiančio įtvirtinti gražiausiausias moteris. Šiuo metu Sophie vis dar organizuoja fotografijas ir dalyvauja parodose.

8. Joyce Karpaty

Joyce Karpaty

Visas 82 metų Joyce gyvenimas buvo susijęs su kažkuo gražiu. Jaunesnei ji buvo operos dainininkė, o vėliau vadovavo Cosmopolitan meno skyriui. Tačiau "Joyce" modelio žvaigždės karjera prasidėjo maždaug prieš 3 metus. Šiandien ji bendradarbiauja su populiariausiais leidiniais - "Magazine", "Another Dazed" ir "Guardian".

9. Gitte Lee

Gitte Lee

Gitte pradėjo dirbti modeliavimo versle dar 1961 metais. Slava ją priėjo nedelsiant. Tačiau po to, kai Gitte nusprendė visiškai atsiduoti šeimai, todėl savo karjeroje ji turėjo pusę amžių ramybės. Tačiau prieš šešerius metus situacija radikaliai pasikeitė. Gitte buvo pakviesta pasirodyti "Celine" reklamos kampanijoje, tada ji pasirodė "Vogue" puslapiuose. Apskritai, sėkmė paėmė Gitte ranka ir tvirtai laikosi iki šios dienos.

10. Veruška

Veruška

Ši žvaigždė yra tikra stebukla! Įsivaizduokite, ji populiariose leidiniuose pasirodė daugiau nei 800 kartų! Šiandien, nepaisant jos 77 metų, ji ir toliau laimina širdis parodose. Be to, ne tik namuose, bet ir kitose pasaulio šalyse. Štai tokia neišnykstanti žvaigždė!

11. Valerie Pan

Valerie Pan

Šio aukščiausiojo modelio karjera gali būti sąlygiškai suskirstyta į 2 laikotarpius. Pirmasis truko iki 60 metų amžiaus. Antra žvaigždės šlovės stadija prasidėjo 65 m. Ir tęsiasi beveik 10 metų. Pavyzdžiui, ne taip seniai modelis pasirodė "Debenhams" reklamos kampanijoje.

12. Lauren Hatton

Lauren Hatton

73-erių Lorenas - realus rekordinis foto seansų skaičius populiariam "Vogue" leidimui. Ir jaustis pasiektais rezultatais, matyt, ji nesiruošia. O 61 metų amžiaus, dėl ideologinių priežasčių modelis pasirodė nuogas. Laurenas yra įsitikinęs, kad šis veiksmas padės savo amžiaus moterims nejaustytis savo kūno.

Ar tu tikras Šių garsenybių, tokių kaip vynas, elegantiški, spindesio ir šlovės auga kiekvienais metais!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: