Ar turėčiau tikėtis Phoebe Tonkin ir Paul Wesley vestuvių? | designremont.net

Ar turėčiau tikėtis Phoebe Tonkin ir Paul Wesley vestuvių?

Paulas Wesley ir Phoebe Tonkin

Ypatingas dėmesys poros gerbėjams, Phoebe Tonkin ir Paul Wesley, išryškino nuostabų "Cartier" aukso žiedą ištaigingam brunetės grakščiam pirštui. Merginos ranka remiasi Pauliaus pečiais. Pasipiktinęs šypsena ir pusiau laisvi akių vokai, Wesley sako, kad jis yra nugalėtas meilės ir jos gailestingumo.

Siūloma, kad žiedas pažymėtų įsitraukimą. Ar tai reiškia, kad verta laukti Phoebe Tonkin ir Paul Wesley vestuvių. Bet gal jaunieji tiesiog kvailys gerbėjus, žaidžia intriguojančią sceną. Pora nekomentavo renginio. Pauliui Wesleyi jau buvo viena vestuvė, tada jo žmona buvo Tory DeVito. Fibė ir Paulius pradėjo pažinti, kai rašalas dar nebuvo išdžiūvusios dėl santuokos nutraukimo dokumentų. Nuo to momento praėjo pakankamai laiko išbandyti savo jausmus.

Fibės ir Pauliaus susitikimai

Ne tik pats žiedas rodo, kad Paul Wesley ir Phoebe Tonkin vestuvės yra vos už kampo. Jauni žmonės neslėpia savo santykių. Jie puikiai atrodo nepaprastose vakarėliuose ir, atrodo, yra tikrai įsimylėję vienas kitą. Jų akys švyti, jų pirštai susipynę. Fibė ir Paulius džiaugiasi fotoaparato pozicija, įtraukdami gerbėjus į savo jausmų ratą. Gražiai, jauni ir stiprūs žmonės, tarsi sukurti pasaulietiniam gyvenimui, šiek tiek pasigailės savo meilės.

Poros gyvenimas yra nuostabus visose jo apraiškose. Paulius ir Phoebe Niujorko gatvėse surado ranką į rankas. "Instagram" jauni žmonės platina nuotraukas, žavingas paplūdimio akimirkas.

"Phoebe" ir "Paul" yra "Lakers" komandos gerbėjai. Jie bando nepraleisti krepšinio rungtynių. Pora sujaudina pergalę ir yra pasipiktinusi nugalėjimu.

Paulo Wesley namas

Naujo namo pirkimas yra kablys, pagal kurį gerbėjai galvoja, kad Paul Wesley netrukus bus vedęs. Erdvi struktūra atviro plano su langais grindims buvo įsigyta už 2 mln. Phoebe padėjo pasirinkti namus.

Ši aplinkybė dar kartą paskatino aktorių susidomėjimą ir paskatino kalbėti apie Pauliaus Wesley ir Phoebe Tonkin vestuves. Kodėl verta rinktis erdvį namą, jei ketinate gyventi vieni. Bet gal jauni žmonės vis dar nori išlaikyti savo santykinę nepriklausomybę, kad liktų laisvi. Bet kuriuo metu galite atsakyti į pasiūlymus dėl naujų vaidmenų filmuose, kurių fotografavimo sąlygos neleidžia jiems būti kartu. Deja, tik laikas gali viską įdėti į savo vietą.

Paul Wesley su savo buvusia žmona Tory Devito Paul Wesley ir Phoebe Tonkin draugiškoje vakarėlyje Pirkiniai Phoebe Tonkin ir Paul Wesley
Juokiasi Phoebe Tonkin ir Paul Wesley Linksmi pora - Phoebe Tonkin ir Paul Wesley Phoebe Tonkin demonstruoja žiedą, pasilenkdamas ant Pauliaus Wesley peties
Phoebe Tonkin ir Paul Wesley vaikščioti aplink miestą Phoebe Tonkin ir Paul Wesley už akimirką prieš bučinį. Phoebe Tonkin ir Paul Wesley atostogauti
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: