Augimas ir svoris Rihanna - idealus ar ne? | designremont.net

Augimas ir svoris Rihanna – idealus ar ne?

Rihanna aukščio svoris

Tikriausiai beveik kiekviena madizė anksčiau ar vėliau pasirinko pavyzdį, kaip imituoti šou verslo įžymybės. Didesniu mastu tai yra idealūs žvaigždžių parametrai, kuriuos matome iš mėlynų ekranų ir blizgių dangų. Tačiau tik nedaugelis žmonių supranta, kad elegantiškas ir plonas figūra tai arba kad aktorė arba dainininkė - tai geras darbas iš profesionalių stilistų ir makiažas menininkų. Kandidatas fantastinis žino, kaip paslėpti pilvo, celiulito ir sumas viršija gražių suknelių, atjauninti ir priveržkite veido makiažą, išplėsti arba, atvirkščiai, sutrumpinti stilingas avalynės aukštį. Ryškus šio pavyzdžio pavyzdys - amerikietiška dainininkė Rihanna, kurios išvaizda ir išvaizda atrodė tobula, tačiau iš tikrųjų žvaigždės parametrai nėra pavydėti visiems.

Aukštis ir svoris - kokie Rihanos figūros parametrai?

Jau pačioje savo karjeros pradžioje Rihanna įspūdį visus savo egzotišku grožiu. Tačiau, kaip dažniausiai būna žvaigždžių gyvenime, kritikai, spauda ir tiesiog pavydūs žmonės turėjo rasti trūkumų. Jiems ilgą laiką nereikėjo ieškoti jų iš amerikiečių dainininko. Buvo tik būtina atkreipti dėmesį į jo parametrus. Tiesiog atkreipkite dėmesį, kad Rihanna augimas siekia 173 cm, o tai, atrodo, idealiai tinka jaunai mergaitei. Galų gale, aukšta ir liekna yra kiekvienos mados svajonė. Tačiau tokiais augimo parametrais Rihanna buvo išpūstas figūra su mažu antsvoriu. Pastaroji, beje, dainininkė pasiekia 63 kilogramų ženklą. Iš pirmo žvilgsnio, kūno sudėjimo proporcijos yra klasikinės, ir mergaitei neturėtų kilti problemų. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad žvaigždės kojos ir šlaunys yra aiškiai pilni. Rihanna ne kartą pripažino, kad ji tiesiog negali paneigti tokios džiaugsmo kaip valgyti ledus ir saldumynus. Nenuostabu, kad šie trūkumai atsispindi problemines sritis, kartais greiferiniai savo skrandžio ir įžymybės.

Būtent dėl ​​šios priežasties Rihanna reguliariai lanko treniruotes sporto salėje ir seka dietą.

ryan augimas svoris1 riana augimas svoris2 Ryano augimas svorio3
svorio augimas4 riana augimas svorio5 Vaikų augimas svoriu6
Rihanna aukštis svoris7 ryan augimas svoris8 Ryan augimas svoris9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

74 − 64 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: