Chrisas Brownas kalbėjo apie audringą santykius su Rihanna ir jų nuolatinių kovų priežastis | designremont.net

Chrisas Brownas kalbėjo apie audringą santykius su Rihanna ir jų nuolatinių kovų priežastis

Chrisas Brownas kalbėjo apie audringą santykius su Rihanna ir jų nuolatinių kovų priežastis

Kitą dieną internete pasirodė dokumentinis filmas apie muzikantą, dainų autorių ir aktorių Chrisą Browną (28 m.). Filmas «Chris Brown: Sveiki atvykę į My Life» nukentėjo nemažai įdomių akimirkų nuo įžymybė biografijoje daug, bet dauguma visų spaudoje ir gerbėjų, kurie domisi savo žodžių apie skandalingą susitikimams su dainininke Rihanna.

Chrisas Brownas ir Rihanna

Chrisas Brownas ir Rihanna

Žvaigždės visada buvo labai emocionalūs santykiai

Jo istorija apie buvusį mylimą Chrisą pradėjo su šiek tiek apibūdinančia emocinę situaciją pora. Tai yra žodžiai, kuriuos sakė muzikantas:

"Man labai patiko Rihanna, bet ji" užsimerkė "mane savo pavydą. Dėl kokių nors priežasčių ji sukūrė scenos ir tokius, kad mano veidas buvo mėlynės ir įbrėžimai. Vakare, po kitos kovos, mes nuraminome ir susibūrėme kalbėti. Tada mes priėjo prie išvados, kad tai daugiau negalės tęstis. Dėl tokio išardymo, mes net turėjome atšaukti koncertus, nes neįmanoma vykti į sceną. Tada mes pažadėjome vieni kitus, kad mūsų sąjungoje nebus daugiau išpuolių. Tiesa, Rihanna ilgai nesibaigė. "

Brian kalbėjo apie santykius su Rihanna

Kitas Chrisas pasakė bylą, įvykusią 2009 m. Žiemą vakarėlyje po "Grammy" ceremonijos. Tai yra žodžiai sakė Brownas:

"Po iškilmingos dalies aš ir Rihanna nuvyko į vakarėlį. Iš pradžių viskas buvo gerai, bet situacija buvo pažeista visiškai absurdiška byla. Mano draugas priėjo prie manęs, su kuo aš turėjau sekso, ir pasveikino. Rihanna pakeitė savo veidą ir pradėjo kalbėti apie tai, ką jai nepatinka, kai mano buvusi mergina atėjo pas mane. Po vakarėlio mes patekome į mano automobilį ir Rihanna nutiesė tikrąją isteriją apie mano draugą. Ir šiuo metu iš buvusios merginos pasirodė SMS. Rihanna buvo įsiutę. Ji paėmė mane iš mano telefono ir išmetė langą, o po to ji pradėjo man skubėti kumščiais. Visais atžvilgiais Rihanna man skambino šiais žodžiais, kad negaliu jo atgaminti. Aš nepamenu, kiek laiko ištvėriau, bet kai man buvo blogai, aš permušėu ją ant lūpų savo kumščiu. Rihanna pradėjo kraujuoti. Ji sustojo antrą sekundę, o paskui praplaukė mano veidą. Tada aš vėl ją nukreipiau, o po to aš iš automobilio pasižiūrėjau į telefoną ".

Rihanna ir Brownas turėjo sunkius santykius

Jo istorija apie santykius su Rihanna Brown baigiasi šiais žodžiais:

"Kiekvieną kartą, kai žiūri į šias baisias nuotraukas, kurių mylimasis yra iškraipytas ir viskas kraujyje, viskas, kas yra mano viduje, sukasi. Aš negaliu atleisti, ką padariau. Savęs neapykanta yra kažkas, apie kurį visada kyla, kai matau šias nuotraukas. "

Krisas ritė Rihaną

Krisas ritė Rihaną

Yra ir kita įvykių versija

Nepaisant gana skirtingų paaiškinimų Chrisas nuo policijos, kuri tyrė ir atlikto bylą plakimas Rihanna, yra dar vienas variantas. Pasak policijos ataskaitos, dainininkė atvyko į kliniką su daugeliu galvos traumų. Jos veidas buvo sugadintas nuo to, kad jis buvo nugalėtas iki nepripažinimo. Rihanna buvo sumušta tokia apimtimi, kad ji pakartotinai prarado sąmonę. Teismas nuteisė rudą prie pataisos darbų, kuris yra 1400 valandų, o terminas - 5 metai lygtinai.

Pasak Browno Rihannos, jis buvo labai pavydus

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: