Demi Moore jaunystėje

Demi Moore jaunystėje

Ne visos įžymybės buvo tokios patrauklios vaikystėje kaip jų karjeros smailė. Štai dabar kai kurie iš jų tapo stiliaus ikonomis, grožio standartais, o anksčiau - dažnai juokdavo ir klasę pažįstami, o tiesiog vaikai iš kiemo. Demi Moore buvo ta pati, nepastebėta mergina.

Demi Moore savo vaikystėje

Jos vaikystę negalima pavadinti laimingu, motina ir tėvas buvo alkoholikai, jie nuolat skandalizavo namuose ir kažkaip turėjo kovoti su skurdu. Netrukus po to, kai jos patėvis nužudė save, ji sužinojo, kad jis nebuvo jos tėvas, o jos biologinis tėvas paliko juos savo motinai iškart po gimdymo ir buvo įkalintas. Po tokių nervų įtampų, Demi paliko namus nuo 16 metų ir pradėjo uždirbti savo pirmąjį pinigų modeliavimo versle. 18 m. Mergaitė susituokė, galbūt ne taip vieni. Tačiau jos santuoka su Freddie Moore ilgai nesilaikė, jo kompanija padarė ją alkoholiu ir tik vaikystės svajonę - tapti aktoriumi, išgelbėti Demi, ir ji išėjo iš šios nesėkmės bedugnės.

"Demi Moore" jaunystės ir grožio paslaptys

Nepaisant sunkios praeities, Demi Moore yra viena iš Holivudo gražiausių ir seksualiausių aktorių. 52 m. Ji atrodo ne daugiau kaip 25! Todėl daugelis moterų įdomu, kaip ji sugeba išlaikyti savo jaunimą. Žinoma, dabartinė moters išvaizda nebuvo padaryta be plastikos chirurgų įtakos, tačiau ji sugebėjo daug pasiekti savo pačių. Vienu metu kai kurie juokavo, kad ji atrodo tokia prabangi, nes jos jaunasis vyras - Ashton Catcher (jis yra 16 metų jaunesnis nei Demi). Tačiau po jų pertraukos tokie pokalbiai sustojo.

Bet vis tiek, kai kurios jaunimo paslaptys Demi Moore vis dar ten. Pirmasis iš jų yra daugiausia žaliavinis maisto produktas. Ši dieta pagrįsta šviežių daržovių, vaisių, riešutų, sulčių, prieskonių ir žolelių. Kartais galite sau leisti sau žuvį ar mėsą, bet pusę savo dietos turėtų būti pagaminti žaliaviniai maisto produktai. Aktorė neslėpia, kad labai sunku išlaikyti tokią mitybą, tačiau rezultatai nebus laukiami. Be to, moteris reguliariai lankosi sporto klube ir daro medines apykaklę. Na ir kad oda net 50 metų amžiaus atrodė elastinga, ji turi būti sudrėkinta ir mažiausiai 20 minučių per dieną, kad jos problemines zonas susidurtų ant veido.

Laikydamiesi visų šių rekomendacijų, taip pat atrodysite kaip viena iš geriausių modernios kino aktorės.

Demi Moore jo jaunystėje1 Demi Moore jo jaunystėje2 Demi Moore jo jaunystėje3
Demi Moore jo jaunystėje4 Demi Moore jo jaunystėje5 Demi Moore jo jaunystėje6
Demi Moore jaunystėje Demi Moore jaunystėje Demi Moore jo jaunystėje9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 54 = 56

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: