Rebound Byerspoon maudymosi kostiumas nusiminęs gerbėjų | designremont.net

Rebound Byerspoon maudymosi kostiumas nusiminęs gerbėjų

Rebound Byerspoon maudymosi kostiumas nusiminęs gerbėjų

Visi Reese Witherspoon naudojasi kaip plonas ir tinkamas. Miniatiūrinė grožis, nepaisant trijų vaikų gimimo, iki šiol sugebėjo išlaikyti tikslią figūrą. Šviežios nuotraukos, paimtos paparaci, liudija, kad laikas aktorei paimti save.

Meksikos atostogos

Iš karto po "Akademijos apdovanojimo", "blondinai teisė" nuėjo į Meksiką - maudytis su švelniu sauliu Cabo San Lucas kurorte.

Dar prieš išvykstant, pagrindinės Holivudo premijos pristatymo ceremonijai, kuriai Reese apsirengė tamsiai violetiniu kostiumu su griežtu traukiančiu korsetu, aktorės gerbėjai pastebėjo, kad ji įgijo papildomų svarų. Dabar problema yra akivaizdi! Galų gale, net gabalas maudymosi kostiumėlį negalėjo paslėpti riebalų raukšles ir "apelsinų žievelės" Reese's popiežių.

Žvelgiant į paveikslėlius, kovo mėn. Pabaigoje šventė 40-osios jubiliejaus Byerspoonas, praranda savo formą!

Įtarimas dėl tabloidų

Verta, kad bet kokia moterų garsenybė atsigauna, nes vakarinės žiniasklaidos priemonės skubiai praneša apie savo nėštumą. Tai įvyko šį kartą. Žurnalistai teigė, kad Reese Witherspoon laukia ketvirto vaiko.

Talentinga aktorė turi dukrą Ava Elizabeth ir sūnus Diakonas Reese nuo aktoriaus Ryan Phillippe, su kuriuo ji išsiskyrė 2008 metais, o jauniausias sūnus Tenesis James iš šio vyru Jim Toth agentas.

Beje, Reese neatsako į gandas apie jo įdomią situaciją, todėl galbūt tai nėra taip. Aktorė neslėpia, kad ji mėgsta saldumynus, tai yra klastinga kalorija ir jaučia save.

Žvaigždė yra Cabo San Lucas kurorte Meksikoje Paveikslas Reese Witherspoon dabar toli gražu nėra tobula Reese turėjo papildomus centimetrus ant juosmens ir celiulito
Šioje nuotraukoje aktorė labai panaši į Pamela Anderson Netgi Aktorės išgelbėjo suknelę, net paslydo iš jos krūtinės, bet pavertė ją vizualiai
Ventiliatoriai teigė, kad miniatiūrinė blondinė yra nėščia ketvirtą kartą Žvaigždė mėgsta saldus Atėjo laikas važiuoti į sporto salę!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

57 − = 56

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: