Rihanna nusprendė pagaliau persikelti į savo mylimąjį | designremont.net

Rihanna nusprendė pagaliau persikelti į savo mylimąjį

Rihanna nusprendė pagaliau persikelti į savo mylimąjį

Neseniai tapo žinoma, kad Rihanna nusprendė persikelti į JK. 29 metų dainininkė nusprendė kirsti vandenyną ir ketina gyventi su savo mylimuja - milijardieriumi Hassanu Jameeliu. Remiantis kai kuriomis ataskaitomis, pora užsiėmė prieš mėnesį. Ir pagal pačią Rihaną ji nusprendė judėti ilgą laiką ir pagaliau atėjo laikas įgyvendinti planą.

Rihanna su Hassan Jameel
Ieškodami asmeninės erdvės

Praėjusiais metais, kai vasaros pradžioje ji susipažino su Jamilu, pirmą kartą mintis apie gyvenimo pasikeitimą pasirodė dainininke. Jis, nors ir gimtoji iš Saudo Arabijos, nuolat gyvena anglų sostinėje.

Tačiau, kaip paaiškėjo, troškimas būti arčiau mylimo yra ne vienintelė būsimojo žingsnio priežastis. Rihanna pripažįsta, kad gyvenimas Los Andžele, kur ji nuolat kontroliuoja gerbėjus ir kameros akyse, yra šiek tiek varginanti. Dar kartą Londone ji suprato, kad ji gali saugiai vaikščioti aplink miestą, dėvėti savo mėgstamą skrybėlę ir nuvykti į metro. Rihanna jau turi butą Didžiosios Britanijos sostinėje, tačiau, pasak dainininkės, dabar ji ieško daugiau įspūdingo turto, kad kartu su Hassan galėtų mėgautis gyvenimu.

Rihanna su savo mylimuoju draugu Naomi Campbell

Be to, Londone esančios žvaigždės buvimas net ir tuo atveju, kai Džamilis yra pernelyg užsiėmęs verslu, žada būti nelengva. Galų gale, kaip paaiškėjo, du jos draugai gyvena Jungtinėje Karalystėje - geriausias Naomi Campbell modelis ir aktorė Kara Delevin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

24 − = 19

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: