Scarlett Johanssono naujasis interviu dėl naujos Cosmopolitan problemos | designremont.net

Scarlett Johanssono naujasis interviu dėl naujos Cosmopolitan problemos

Scarlett Johanssono naujasis interviu dėl naujos Cosmopolitan problemos

Graži moteris ir talentinga aktorė su garsiu vardu! Štai kaip žurnalistai kalba apie Scarlett Johanssoną, ir mes visiškai sutinkame su jais. Spalvinga amerikietiška žvaigždė vėl atkreipia dėmesį, nes ji aktyviai filmuoja filmus, kuriuose yra milijonų dolerių pajamų.
Mergaitė pasirodė ant Amerikos "Cosmopolitan" leidimo viršelio, parodydama trumpą kirpimą ir "verslo" viliojantį iškirptę. Interviu su žurnalistu, Scarlett leido sau kalbėti apie subtilus detales apie savo asmeninį gyvenimą ir net prisiminė tą beprotišką meilę, dėl kurios ji tiesiog praranda galvą.

- Net tokios mirtinos grožybės, kaip aš galiu kartais įsimylėti ausimis! Tiesa, tai nutiko su manimi labai seniai. Buvo laikas, kai mane visiškai sužavėjo vyras. Aš nesu savęs ir laikas nuo laiko patyriau save galvoti: ką aš darau? Supratau, kad tokie santykiai turėtų būti sustabdyti ir kuo greičiau, kitaip jie gali ištraukti visą energiją iš manęs, - atvėrė žvaigždę.

Susitikimai ir susitikimai

Aktorė trumpai paminėjo jos santuoką su Ryan Reynolds. Ji pastebėjo, kad labai sunku sukurti darnų santykį veikiančioje šeimoje, ypač kai abu partneriai aktyviai kuria karjerą ir tarp jų yra konkurencija.

Nepaisant nesėkmingos trejų metų santuokos patirties, Scarlett ištiko ir sugrįžo po pravažiavimu. Ji labai džiaugiasi savo santykiais su prancūzų žurnalistu Romanu Doriaku.

Miesto žiurkės ir perėjimas į Paryžių

"Man atrodo, kad mes esame tiek realios miesto žiurkės". Aš užaugau Niujorke, o mano vyras yra Paryžiuje. Tikriausiai kietas gyventi kaime priemiesčiuose, bet nieko nereikia keisti miesto džiunglėse! Šiuo metu vykstantis į Paryžių yra geriausias dalykas, kuris nutiko su manimi. Žinoma, yra tam tikrų problemų. Dabar mums trys, ir dėl savo darbo aš turiu nešioti visą mano šeimą (mano vyru ir vienerių metų dukrą Rose) į Niujorką, tada grįžti į Paryžių. Bet aš esu laimingas, - sakė filmų "Ji" ir "Lucy" žvaigždė.

Žemyn su šovinizmu!

Interviu su "Cosmopolitan" Scarlett kalbėjo ne tik apie savo asmeninį gyvenimą, bet ir apie jos darbą. Ji iškėlė nevienodo darbo užmokesčio klausimą moterims ir vyrams.

- Apie tai pradėjo kalbėti Jennifer Lawrence. Aš jį palaikau, nors, laimei, aš nesusidauju su rimta diskriminacija. Aš sąžiningai dirbu ir gerai uždirbu, bet žinau, kad tokia problema egzistuoja. Esu įsitikinęs, kad kiekvienas iš mūsų susidūrė su padėtimi, kai negauta atlygis, ir tai nėra teisinga. Tai vienas iš feminizmo ir emancipacijos klausimų ", - pridūrė ponia Johansson.

Netgi Holivudo dievai neturėtų prarasti savo galvų dėl vyrų Aktoriams visada sunku kurti santykius Jei viena iš jų yra sėkmingesnė nei kita, tada situacija yra dar sunkesnė
Man labai pasisekė, aš gerai uždirbu ir didžiuojuosi tuo, kad aš, moteris, gaunu Scarlett Johansson slaptai vedė Ryan Reynolds 2008 m., O 201-aisiais Nepaisant sunkumų patyrė, ir Scarlett, ir Ryan po skyrybų pavyko rasti
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 15 = 23

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: