Tupakas Shakur pavadino priežastimi, kodėl jie atsiskyrė su Madonna | designremont.net

Tupakas Shakur pavadino priežastimi, kodėl jie atsiskyrė su Madonna

Tupakas Shakur pavadino priežastimi, kodėl jie atsiskyrė su Madonna

Vakarų žiniasklaida teigia, kad vėlai reperis Tupac Shakur, dar vienas įtakingiausių hiphopo atlikėjų istorijoje, kurių Fotoalbumai vis dar parduodamas Na, kurie susitiko Madona atsisakė ją, nes rasiniai prietarai.

Įdomu partija

Liepos viduryje JAV aukcione Gotta Have Rock and Roll įdėsiu žinutė spręsti, kas buvo jo meilužis Madonna Tupac Shakur,. 1995 m. Sausio 15 d. Laiškas buvo parašytas iš kalėjimo, kuriame jis įvykdė chuliganizmą ir smurtą.

Pasiūlymų aukciono prasidės pradinė norma 100 tūkstančių dolerių, kuri gali ženkliai padidinti po laišką, kuriame juoda reperis išmeta pop karalienė paskelbimo, pateikia liūdną sprendimo priežastis.

Tupako Shakuro Madonna asmeninio laiško dalis

Tupako Shakuro Madonna asmeninio laiško dalis

Aštrius laiškas

Tupac'as savo rašte rašoma, kad visiškai gali tik laimėtojas aukcione, prašydama Madonna atleidimą, susirūpinę savo populiarumo ir vaizdo, konferencijų baltą skaldytos moters, kaip Afrikos-Amerikos kairiųjų organizacija "Black Panthers" nariui neturėtų net galvoti apie dalintis lova su kitos rasės atstovu .

Madonna ir Tupakas Shakur (1993 m. Kovo mėn.)

Madonna ir Tupac Shakur

Citata iš laiško sako:

"Jei matote juodą vyro, ji neturi kelti pavojaus savo karjerą, bet, priešingai, būtų padaryti jūsų vaizdo įdomiau ir atvira. Man viskas yra kitokia. Bendravimas su baltais bus mano karjeros pabaiga. Pusė žmonių, kurie mane padarė, o aš esu dabar, pasisuks nuo manęs. Būkite labai atsargūs. Ne visi žmonės yra nuoširdūs, kaip atrodo. Daugelio sielvartų pavydo ir blogio širdys. Jie nepasiliks ir tau sužeis. "

Leiskite pridurti, kad romantika tarp "Shakur" ir "Madonna" prasidėjo nuo jų susitikimo "Soul Train Music Awards" 1993 m. Los Andžele. Pora paslėpė savo santykius, bet negalėjo suvaldyti savo jausmų. Galbūt meilė vyravo ir įžeidė, tačiau 1996 m. Rugsėjo mėn. Muzikantas buvo nušautas.

Pora Madonna ir Tupac Shakur

Madonna ir Tupac Shakur

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 13 = 17

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: