Viktorija Beckhamas įsitraukė į moterišką drabužį ir "Labuten for Elle" žurnalą | designremont.net

Viktorija Beckhamas įsitraukė į moterišką drabužį ir “Labuten for Elle” žurnalą

Viktorija Beckhamas įsitraukė į moterišką drabužį ir

Akivaizdu, kad Viktorija Beckhama buvo kvaila, sakydama, kad daugiau nenori būti pašalinta dėl blizgesio, nes jai ji jau buvo per daug seni. 42 metų buvęs buvęs atlikėjas, pažvelgęs į tokį skaičių, kurio sunku patikėti, kad pagimdė keturis vaikus, nepaneigė Honkongo elos pasiūlymo ir dalyvavo foto sesijoje dėl naujo leidimo.

«Senasis piniginė»

Neseniai Viktorija Beckhama, kalbėdama su britų laikraščio korespondentu, sakė, kad atkreipia dėmesį į šiuos skaičius ir jau nejaučia mergaitės, taigi ji daugiau nebenori dalyvauti mados leidinių fotografijose.

"Gavusi kitą pasiūlymą dėl šaudymo, aš labai suskubo ir mąstė:" Tai būtent paskutinis mano fotografavimas, nes aš esu senoji piniginė ". Na, kiek tu gali Man 42 metai, ir aš turiu keturis vaikus - atėjo laikas sustoti! "

- tada sakė dizaineris.

Dėl gerbėjų malonumo ponia Bekhemas nesilaikė savo pažado!

Visi seksualūs

Gavęs pagrindinę ELLE Honkongo birželio mėnesio heroję, Vicki vėl patvirtino, kad jos seksualinio simbolio statusas yra daugiau nei nusipelnęs. Žvaigždė, pagaminta iš apatinio atlaso apatinio trikotažo iš faktinio kolekcijos, dėvi kriaušių Louboutin batus ant kojų. Teisinga "Lisa Eldridge" makiazė pridėjo kokretiškumo ir nekaltumo vaizdą.

Dangtelis, ant kurio viršuje esanti Viktorija, valgyti pyragaičius su braškėmis ir braškėmis, padarė daugybę vyrų pavydus Davido Beckhamo.

Viktorija Beckhamas papuošė ELLE Honkongo blizgančią dangą Norėdami fotografuoti, dizaineris įdėti savo prekės ženklo apatinius Švelni makiažas pridėjo nekaltumo vaizdą
Viktorija Beckhamas įsitraukė į moterišką drabužį ir "Labuten for Elle" žurnalą Kiekvienais metais buvęs dainininkas tampa vis sudėtingesnis Stipri žmonijos pusė užburia jos vyrą Vicki
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

37 − = 35

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: